نمایش 1–36 از 405 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 36 48 56
دیو سیاه و موش سفید
بستن

دیو سیاه و موش سفید

125,000 ریال
کتاب «دیو سیاه و موش سفید» داستان دیو سیاهی است که با حیواناتی که برای استراحت به دامان گرم و
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/MWtFh
هفت اسب هفت رنگ
بستن

هفت اسب هفت رنگ

270,000 ریال
کتاب «هفت اسب هفت رنگ» داستانی است خیال‌انگیز که در خیال دخترکی روی می‌دهد که پاهایش از حرکت کردن ناتوان
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/bGLKc
هویج پالتوپوش
بستن

هویج پالتوپوش

155,000 ریال
کتاب « هویج پالتوپوش » روایت در هم پیچیدن مرزهای واقعیت و فرو رفتن در جهان رویاهاست. جهانی بی‌مرز که
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/95OMG
پیکو، جادوگر کوچک
بستن

پیکو، جادوگر کوچک

320,000 ریال
زمان‌های بسیار قدیم، در سرزمینی دور، جادوگری به نام پیکو زندگی می‌کرد. او آن‌قدر کوچک بود که زیر یک دانه‌ی شن کنار گرد و خاک‌های پشت یک ساقه‌ی علف زندگی می‌کرد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/DFwIh
المر فیل رنگارنگ
بستن

المر فیل رنگارنگ

280,000 ریال
داستان «المر فیل رنگارنگ» فردیت و خودپذیری را ستایش می کند. المر به کودکان کمک می‌کند که خود را همان گونه که هستند بپذیرند و دوست داشته باشند. کودکان با خواندن این داستان به ارزش تفاوت‌ها پی می‌برند و به تفاوت‌ها احترام می‌گذارند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/eZ2mf

آتش‌‌افروزی کرگدن – داستان‌های حیات وحش ۴

200,000 ریال
ژوزف با حالت عصبی از پنجره نگاه کرد. پیش از این هرگز سوار بالگرد نشده بود. بالگرد بر فراز درختان آکاسیا پرواز می‌کرد و تا زمین فاصله زیادی داشت. او می‌توانست سایه‌ی بالگرد را که مانند شبحی خاکستری بر زمین حرکت می‌کرد، ببیند. ترسناک بود.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/bx7fJ
آرتور سبز
بستن

آرتور سبز

180,000 ریال
کلاس درس آرتور و دوستانش امروز توی باغ برگزار شد. آقای رت‌برن درباره‌ی برنامه‌ی هفته‌ی بعد آن‌ها توضیح داد: اسم برنامه‌ی خود را «ماشین سبز بزرگ» می‌گذاریم. باید راه‌هایی پیدا کنید تا با آن بتوانیم این کره‌ی زمین‌مان را به جای بهنری برای زندگی تبدیل کنیم...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/SuC7h
آمبر براون خیلی خوشحال است
بستن

آمبر براون خیلی خوشحال است

100,000 ریال
من، آمبر براون، یک فکر بکر دارم! آمبر براون به خاطر ازدواج مامانش با مکس خیلی هیجان‌زده است. جاستین بهترین دوستش هم برای شرکت در مراسم سفر کرده و به شهر او امده است.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/1OEft
گوسفندهای شیطون وقت خواب است
بستن

آهای گوسفندهای شیطون وقت خواب است

65,000 ریال

فیبی در رخت‌خواب گرم و نرمش دراز کشیده بود، پتو را کشیده بود روی خودش و سعی می‌کرد بخوابد. اما هر کاری می‌کرد خوابش نمی‌برد. چشم‌هایش را بست و شروع کرد به شمردن گوسفندها.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/EGfdC

آی دعوا دعوا دعوا

50,000 ریال

دو خرگوش بامزه در همسایگی یکدیگر زندگی می‌کنند. یکی از آن‌ها خاکستری و دیگری قهوه‌ای است. در ابتدا با هم مشکلی ندارند، اما بعد مدتی دعواهایشان شروع می‌شود.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/SrgJ8

اتوبوسی به نام بهشت

100,000 ریال
رهایش کرده بودند به حال خودش. اتوبوس یک روز صبح از میان رفت‌و‌آمد ماشین‌ها، درست بیرون خانه استلا، جایی که اتوبوس نباید باشد، پیدایش شد. اتوبوس کهنه، خسته، پیر و مریض بود و روی آن تابلویی بود که با دست نوشته و با چسب‌نواری چسبانده شده بود.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/y0rGp
اختراع هوگو کابره
بستن

اختراع هوگو کابره

750,000 ریال
هوگو پسرکی یتیم است که میان دیوارهای ایستگاه شلوغی در پاریس زندگی می‌کند. دنیای او مثل چرخ دنده‌ی ساعت‌هایی که از آن‌ها مواظبت می‌کند با زندگی دختری کتابخوان و عجیب و پیرمردی بداخلاق در ارتباط است. پیرمرد، مچ او را موقع دزدی می‌گیرد و عزیزترین راز هوگو به خطر می‌افتد
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/ZhtB1
اسب و آدمش - ماجراهای نارنیا
بستن

اسب و آدمش – ماجراهای نارنیا

170,000 ریال
این کتاب، داستان ماجرایی است که در نارنیا و کالورمن و سرزمین‌های بین آن‌ها در روزگار طلایی که پیتر، شاه بزرگ نارنیا، و برادر و دو خواهرش شاه و ملکه‌های تحت فرمان او بودند، رخ داد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/NXStE
اسباب کشی بزرگ
بستن

اسباب‌کشی بزرگ – مجموعه بروس خرس عصبانی

290,000 ریال
تا پیش از این، غار بروس هیچ مشکلی نداشت. نه خیلی بزرگ بود و نه خیلی کوچک. ولی نتیجه داشتن هفت هم‌خانه می‌شود یک خرس بداخلاق. بروس و غازهایش به دنبال خانه‌ای جدید هستند ولی آیا این خانه برایشان خانه می‌شود؟
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/DTIrI

اسرار خانه کبوتران

60,000 ریال
پیرمرد از پشت ریش حنایی قرمز رنگش آهسته گفت: «خانم کوچولو، اگر این گوشواره‌ها را می‌خواهی، اول باید پولت را نشانم بدهی!» امینه فورا مشتش را باز کرد و سکه‌ای را که محکم نگه داشته بود، نشان داد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/1Uggy

اسرار درون آتش

53,000 ریال
اسرار درون آتش ، بر اساس داستانی واقعی است از یک دختر شکست‌ناپذیر که در موزامبیک جنگ‌زده زندگی می‌کند. نویسنده با زبانی ساده و بی‌تکلف می‌گوید که چگونه از وحشتی که بر تمام کودکی‌اش سایه انداخته درمی‌گذرد و آینده‌ی جدیدی را بر ویرانه‌های زندگی خود بنا می‌گذارد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/dVa6k

اسرار غروب – مجموعه کارآگاه کرگدن در باغ وحش مرموز

200,000 ریال
یک بوته‌ی خار افتاده توی دهن اسب آبی؟ چه کسی روی بدن آقا فیله نقاشی کرده؟ چه کسی برای کفتارها نامه‌های تهدیدآمیز فرستاده؟ این‌بار کارآگاه کرگدن یک دستیار دیگر هم دارد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/G2wQo

اسم من استیلتُن است، جرونیمو استیلتُن! – مجموعه‌ی ماکاموشی ۴

180,000 ریال
از موسیقی راک با صدای بلند خوشم نمی‌آید. لباس‌های خال‌خالی یا راه‌راه یا روشن تنم نمی‌کنم. و همیشه‌ی خدا یک برش پنیر آمریکایی ساده را به یک قالب پنیر فلفلی تند هالپانو ترجیح می‌دهم.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/H0qPp

اسم من مینا است و عاشق شبم – وقتی شب ها دنیا تو خوابه ، همه چیز ممکن می شه

260,000 ریال
در یک شب مهتابی دفترچه‌ای خالی روی میز قرار گرفته و دخترکی نه ساله با موهای مشکی خیال دارد خاطرات خود را در آن بنویسد. او دفترچه‌اش را باز می‌کند و نخستین جمله‌‍اش را می‌نویسد: « اسم من مینا است و من عاشق شبم ».
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/at5O9
اشاره ورزی با نوزادان و نوپایان
بستن

اشاره ورزی با نوزادان و نوپایان

860,000 ریال
اشاره ورزی، نخستین پل ارتباطی نوزاد و نوپا با خانواده خود و دیگران است. اشاره ورزی با برانگیزش سلول‌های مغزی خردسالان نه تنها رشد زبانی و هیجانی آن‌ها را پیش می‌اندازد که سبب می‌شود آن‌ها راهی برای بیان نیازهای خود داشته باشند. مناسب برای:
  • بچه‌های با توان شنوایی معمولی و بدون نیاز ویژه: ۱٫۵ ساله تا ۶ ساله
  • بچه‌های با نیازهای ویژه: ۲ ساله تا ۹ ساله
(بسته به ویژگی کودک)
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/ASMpt

اعداد در هنر – نگاه کن

250,000 ریال
در بیست اثر معروف و برجسته‌ای که در این کتاب آورده شده، اعداد مختلفی برای جستجو وجود دارد. آیا می‌توانید آنها را مشخص کنید؟ با توجه به حضور آثار هنرمندان بزرگی چون بتی چلی، گوگن و ماتیس این بازی سرگرم‌کننده می‌تواند شیوه‌ی مناسبی برای معرفی هنرهای زیبا به کودکان باشد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/wRdPT

اقیانوس انتهای جاده

350,000 ریال
مردی میانسال به منطقه‌ی روستایی دوران کودکی‌اش بازمی‌گردد. او ناخودآگاه به مزرعه‌ای که در انتهای جاده قرار دارد کشانده می‌شود، جایی که در هفت سالگی با دخترکی به نام لتی آشنا شده بود. با نشستن در کنار برکه‌ای که لتی آن را اقیانوس می‌نامید، گذشته‌های دور را به خاطر می‌آورد...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/akIft

الگوی کودک سالم – بر اساس دیدگاه‌های آلپورت،فرانکل، فروم، راجرز و مازلو

140,000 ریال
این مجموعه حاصل تلاش جمعی از کارشناسان موسسه پژوهشی کودکان دنیا با تمرکز بر روان‌شناسان کمال‌گرا است. این کتاب به والدین و مربیان و برنامه‌ریزان آموزشی کمک می‌کند که بتوانند بر اساس دیدگاه روان‌شناسان کمال‌گرا برنامه‌های آموزشی خود را سازماندهی کنند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/oa0dJ
اما تو قول داده بودی!
بستن

اما تو قول داده بودی! – مجموعه کیتی دختر آتش‌پاره

90,000 ریال
کیتی عصبانی است. چرا بزرگ‌ترها وقتی نمی‌توانند به حرف‌هایشان عمل کنند، قول می‌دهند؟ راستی آدم بزرگ‌ها همیشه بدقولند یا گاهی می‌خواهند به قول‌شان عمل کنند ولی نمی‌توانند؟
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/5y4n9

امام حسین (ع) – مجموعه ستاره‌های دوست‌داشتنی

120,000 ریال
هرشب که دلم تنگ می‌شد، روی پشت‌بام می‌رفتم و به آسمان خیره می‌شدم. تا این که یک شب که ماه از همه‌ی شب‌ها بزرگ‌تر و پرنورتر بود، از من پرسید: «دوست داری به ستاره‌ها سفر کنی؟»
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/eR1oU

امام رضا (ع) – مجموعه ستاره‌های دوست‌داشتنی

120,000 ریال
هلال ماه هرشب که می‌گذشت باریک‌تر می‌شد. تا این اندازه می‌دانستم که اگر هلال ماه باریک‌تر می‌شود، به این معنی نیست که کوچک‌تر می‌شود. آموزگارمان گفته بود ماه مانند یک آینه، نور خورشید را به زمین می‌تاباند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/Ox9qI
امام علی (ع)
بستن

امام علی (ع) – مجموعه ستاره‌های دوست‌داشتنی

120,000 ریال
ماه به قولش عمل کرد و مرا به دیدن ستاره‌ی اول برد. شب بعد، باز هم روی پشت‌بام منتظر ماه شدم. او به من قول داده بود که به دیدن ستاره‌ی دوم بروم. طولی نکشید که مانند شب گذشته، باز هم نوری از آسمان آمد...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/LgGUr

امام مهدی (عج) – مجموعه ستاره‌های دوست‌داشتنی

120,000 ریال
وقتی از بعضی اتفاق‌هایی که در شب‌های پیش برایم افتاده بود، حرف زد، بی‌اختیار بر زمین نشستم. خیلی روشن و شمره حرف زد. همیشه یکی از آرزوهایم این بود که موقع حرف‌زدن با دیگران خجالت نکشم...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/HsilL
امتحان اصلی - داستان های معلم دوست‌ داشتنی ما
بستن

امتحان اصلی – مجموعه داستان‌های معلم دوست‌‌داشتنی ما ۳

65,000 ریال
خانم هارتول خوش‌حال بود. خیلی خوش‌حال. خیلی خیلی خوش‌حال. در تمام طول سال، دانش‌آموزانش سخت کار کرده‌ بودند، خیلی چیزها یاد گرفته بودند و خیلی هم کارهای جالب و سرگرم‌کننده انجام داده بودند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/eubA1

امشب بزغاله‌ها خوابشان می‌آید – قصه‌های بز زنگوله‌پا ۳

70,000 ریال
مامان‌بزی هرکاری کرد بزغاله‌هایش باور کنند گرگ نیست و مادرشان است، آن‌ها در خانه را برایش باز نکردند. باید تا شب نشده فکری می‌کرد و گرنه آقا گرگه از راه می‌رسید و او را شام شب می‌کرد. هرچه فکر کرد کجا می‌تواند برود، جایی به فکرش نرسید.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/N6SBM
امیل و موش خرمای آب زیرکاه
بستن

امیل و موش خرمای آب‌زیرکاه – ماجراهای امیل ۱

140,000 ریال
آیا تابه‌حال چیزی درباره‌ی امیل، اهل لونه‌برگا شنیده‌اید؟ پسرکی که در مزرعه‌ی کاتهولت در لونه‌برگا زندگی می‌کند؟ جایی که با نام اسمالند در سوئد شناخته شده؟نشنیده‌اید؟ خب، من می‌توانم اطلاعاتی در این‌باره به شما بدهم.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/VgF3a

امین‌ترین دوست

30,000 ریال
وقتی فیل کوچولوی داستان ما وارد جنگل شد، همه از او ترسیدند، اما چیزی نگذشت که همه حیوانات جنگل تصمیم گرفتند با او دوست شوند. اینجا بود که فیل کوچولو باید بهترین دوست خود را از میان آنها انتخاب می‌کرد. شما فکر می‌کنید او چطور دوست خودش را انتخاب کرد؟
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/bdkn9

اندوه بالابان

40,000 ریال
از وقتی این غریبه پاشو گذاشته بود روی لنج، ناخدا ساکت و مرموز شده بود. مندو پرسید: «ناخدا راست میگه؟ خو یعنی، مار توشه جدی؟» ناخدا داد زد: «لابد هست! صدبار نگفتُمت تو اثاث مردم سرک نکش؟»
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/SK3ec

انرژی های مرگبار (مجموعه علوم ترسناک)

160,000 ریال

در این کتاب ابتدا از انرژی گرمایی و قوانین ترمودینامیک بحث می‌شود. سپس تاریخچه‌ای از وسایل اندازه‌گیری دما و مطالبی درباره سرما، انجماد و نحوه کار یخچال بیان می‌شود.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/IKo78
اوا شبح می بیند - دفترچه خاطرات جغد ۲
بستن

اوا شبح می بیند – دفترچه خاطرات جغد ۲

200,000 ریال
اوا شبح می بیند دومین جلد از مجموعه دفترچه خاطرت جغد است. اوا هنگام پرواز با دوستانش یک شبح می
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/b15kB
اولین روز مدرسه
بستن

اولین روز مدرسه

290,000 ریال
تابستان آن سال، زمین بزرگی را کندند و تویش پی ساختمان ریختند و هی آجر روی آجر گذاشتند، تا مدرسه‌ای ساختند. روی تابلوی بالای در نوشته بود: «دبستان فردریک داگلاس».
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/aDtRI