دسته بندی ها

راهنمای ثبت سفارش و خرید کالا از کتاب هدهد

همه‌ی کالاهایی که در سایت کتاب هدهد عرضه می‌شوند با تضمین نو بودن یا استفاده نکردن از سوی دیگری است. در مورد کالاهایی مانند کتاب، فروشگاه هیچ‌گونه کتابی که کارکرده یا دست دوم باشد برای فروش ارائه نمی‌دهد. در مورد کالاهای فرهنگی و اسباب‌بازی‌ها نیز سلامت بسته‌بندی و تضمین نو بودن آن جاری است.

 

خرید خرد

‎‫قیمت محصولات عرضه شده در کتاب هدهد برپایه قیمت‌هایی است که ناشر/ تولیدکننده در پشت جلد کتاب یا بسته‌بندی محصول آورده است. اگر تغییر قیمتی در محصولات دیده می‌شود، از سوی ناشر/ تولیدکننده اعمال شده است که با توجه به نرخ تورم ممکن است قیمت کالا یا کتاب خود را تغییر داده باشد. در مورد کالاهایی مانند اسباب‌بازی یا کتاب پارچه‌ای و صنایع دست‌ساخت، فروشگاه هدهد تنها با افزودن سود متعارف، آن را در معرض فروش قرار می‌دهد.

‎‫کالاهایی مانند کتاب شامل مالیات نمی‌‌شوند. هرگونه کالای دیگر که دارای مالیات بر ارزش افزوده است با اطلاع مشتری در فاکتور ذکر خواهد شد.

خریدعمده و خدمات

‎‫فروشگاه هدهد به خریدهای عمده برای تجهیز کتابخانه‌های عمومی و آموزشگاهی یا روستایی برپایه تفاهم دوسویه، تخفیف متناسب با حجم خرید ارائه می‌دهد. همچنین خدماتی که برای راه‌اندازی کتابخانه‌ها و مراکز فرهنگی اخذ می‌شود برپایه قراردادهای جداگانه و روشن انجام می‌گیرد.

برای انجام خریدهای عمده با فروشگاه کتاب هدهد (۸۸۵۵۳۵۲۸-۰۲۱) تماس بگیرید.

 

راه‌های خرید از فروشگاه کتاب هدهد:

  • خرید اینترنتی

برای خرید اینترنتی می‌توانید در سایت کتاب هدهد سفارش خود را ثبت و هزینه را به صورت آنلاین پرداخت کنید. بررسی سفارش‌ها از سوی فروشگاه تنها در ساعت‌های کاری از شنبه تا چهارشنبه در دفتر فروشگاه کتاب هدهد و در ساعت‌‌های کاری از ۷:۳۰ صبح تا ۳:۳۰ بعدازظهر انجام می‌شود.

بسته‌های پستی، همه روزه به پست تحویل داده می‌شوند. دریافت بسته‌ها با پست پیشتاز ۵ تا ۶ روز کاری به طول می‌انجامد.

تنها برای مشتریان تهرانی این امکان وجود دارد که برای تحویل گرفتن خرید خود، تا ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش، به محل دفتر هدهد در خیابان بیست و سوم یوسف آباد، پلاک ۲۶، درِ سمت چپ (تک زنگ) مراجعه نمایند.

در مواردی که روز یا روزهای بعد از سفارش، تعطیل رسمی باشد، ارسال بسته‌ها در اولین روز زوج کاری بعد از تعطیلی انجام می‌گیرد.

کاربر/ مشتری متعهد است که نشانی پستی خود را به درستی و همراه با کد پستی ارائه دهد. هر نوع اشتباه در نشانی یا عدم حضور در هنگام تحویل کالا بنابر قوانین شرکت پست برعهده کاربر/ مشتری است و ارسال دوباره آن متضمن تامین همه هزینه‌های اضافی خواهد بود.

هزینه‌ی ارسال بسته‌های پستی بر اساس تعرفه‌های شرکت پست محاسبه می‌شود.

  • سفارش از راه تلفن یا تلگرام و واتس‌اپ:

کاربران/ مشتریان کتاب هدهد در شهر تهران اگر در ثبت سفارش خود در سایت دچار مشکل شدند, می‌توانند سفارش‌های خود را از طریق تماس تلفنی با فروشگاه کتاب هدهد (۸۸۵۵۳۵۲۸-۰۲۱) یا پیام به تلگرام یا واتس‌اپ کتاب هدهد (۰۹۳۶۵۹۴۲۳۲۳) نیز ثبت کنند.

برای ثبت سفارش به صورت تلفنی یا از راه پیام به تلگرام یا واتس‌اپ کتاب هدهد می‌توانید هر روز (به جز روزهای تعطیل) در ساعات کاری (۷:۳۰ صبح تا ۳:۳۰ بعدازظهر) اقدام کنید.

اطلاعات کتاب هدهد
  • توجه بفرمایید: کتاب هدهد یک فروشگاه آنلاین است. لطفا حضوری مراجعه نکنید.
  • ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه ۷.۳۰ تا ۱۵.۳۰
  • تلفن مشاوره در ساعات اداری شنبه تا چهارشنبه: ۸۸۵۵۳۵۲۸
  • نشانی: تهران، خیابان یوسف آباد، خیابان وفاکیش توحیدی (بیست و سوم)، کوی ۲۳ شایان، پلاک ٢۶، درب سمت چپ، تک زنگ.
  • شماره تلگرام و واتس‌اپ کارشناس ۱: ۰۹۳۶۵۹۴۲۳۲۳
  • شماره تلگرام و واتس‌اپ کارشناس ۲: ۰۹۳۶۵۹۴۲۲۴۵
ورود / ثبت‌ نام سبد خرید علاقمندی ها گروه سنی تماس