همه‌ی کالاهایی که در سایت کتاب هدهد عرضه می‌شوند با تضمین نو بودن یا استفاده نکردن از سوی دیگری است. در مورد کالاهایی مانند کتاب، فروشگاه هیچ‌گونه کتابی که کارکرده یا دست دوم باشد برای فروش ارائه نمی‌دهد. در مورد کالاهای فرهنگی و اسباب‌بازی‌ها نیز سلامت بسته‌بندی و تضمین نو بودن آن جاری است.

 

خرید خرد

‎‫قیمت محصولات عرضه شده در کتاب هدهد برپایه قیمت‌هایی است که ناشر/ تولیدکننده در پشت جلد کتاب یا بسته‌بندی محصول آورده است. اگر تغییر قیمتی در محصولات دیده می‌شود، از سوی ناشر/ تولیدکننده اعمال شده است که با توجه به نرخ تورم ممکن است قیمت کالا یا کتاب خود را تغییر داده باشد. در مورد کالاهایی مانند اسباب‌بازی یا کتاب پارچه‌ای و صنایع دست‌ساخت، فروشگاه هدهد تنها با افزودن سود متعارف، آن را در معرض فروش قرار می‌دهد.

‎‫کالاهایی مانند کتاب شامل مالیات نمی‌‌شوند. هرگونه کالای دیگر که دارای مالیات بر ارزش افزوده است با اطلاع مشتری در فاکتور ذکر خواهد شد.

 

خریدعمده و خدمات

‎‫فروشگاه هدهد به خریدهای عمده برای تجهیز کتابخانه‌های عمومی و آموزشگاهی یا روستایی برپایه تفاهم دوسویه، تخفیف متناسب با حجم خرید ارائه می‌دهد. همچنین خدماتی که برای راه‌اندازی کتابخانه‌ها و مراکز فرهنگی اخذ می‌شود برپایه قراردادهای جداگانه و روشن انجام می‌گیرد.

برای انجام خریدهای عمده با فروشگاه کتاب هدهد (۸۸۵۵۳۵۲۸-۰۲۱) تماس بگیرید.

 

 

راه‌های خرید از فروشگاه کتاب هدهد:

 

  • خرید اینترنتی

برای خرید اینترنتی می‌توانید در سایت کتاب هدهد سفارش خود را ثبت و هزینه را به صورت آنلاین پرداخت کنید. سفارش‌های ثبت شده در سایت، تنها از راه پست ارسال می‌شوند. بررسی سفارش‌ها از سوی فروشگاه تنها در ساعت‌های کاری از شنبه تا پنج‌شنبه در دفتر فروشگاه کتاب هدهد و در ساعت‌‌های کاری از ۹ صبح تا ۴ بعدازظهر (پنجشنبه‌ها از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر) انجام می‌شود.

سفارش‌‌های ثبت شده در سایت، روزهای زوج به پست تحویل داده می‌شوند. دریافت بسته‌ها با پست سفارشی تا ۶ روز کاری و با پست پیشتاز تا ۳ روز کاری  به طول می‌انجامد.

در مواردی که روز یا روزهای بعد از سفارش، تعطیل رسمی باشد، ارسال بسته‌ها در اولین روز زوج کاری بعد از تعطیلی انجام می‌گیرد.

کاربر/ مشتری متعهد است که نشانی پستی خود را به درستی و همراه با کد پستی ارائه دهد. هر نوع اشتباه در نشانی یا عدم حضور در هنگام تحویل کالا بنابر قوانین شرکت پست برعهده کاربر/ مشتری است و ارسال دوباره آن متضمن تامین همه هزینه‌های اضافی خواهد بود.

هزینه‌ی ارسال بسته‌های پستی بر اساس تعرفه‌های شرکت پست محاسبه می‌شود.

 

  • سفارش از راه تلفن یا تلگرام:

کاربران/ مشتریان کتاب هدهد می‌توانند سفارش‌های خود را از طریق تماس تلفنی با فروشگاه کتاب هدهد (۸۸۵۵۳۵۲۸-۰۲۱) یا پیام به تلگرام کتاب هدهد (۰۹۳۶۵۹۴۲۳۲۳) نیز ثبت کنند.

در این صورت سفارش‌های شهر تهران با پیک و سفارش‌های دیگر شهرها با تیپاکس به مراکز استان‌ها ارسال می‌شوند.

برای ثبت سفارش به صورت تلفنی یا از راه پیام به تلگرام کتاب هدهد می‌توانید هر روز (به جز روزهای تعطیل) در ساعات کاری (۹ صبح تا ۴ بعدازظهر) و پنجشنبه‌ها ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر اقدام کنید.

 

  • خرید حضوری:

شما کاربران/ مشتریان عزیز کتاب هدهد همچنین می‌توانید به صورت حضوری هر روز (به جز روزهای تعطیل) در ساعات کاری (۹ صبح تا ۴ بعدازظهر) و پنجشنبه‌ها ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر (با تماس قبلی) از فروشگاه کتاب هدهد خرید کنید.

نشانی: تهران، خیابان یوسف آباد، خیابان وفاکیش توحیدی (بیست و سوم)، بعد از درمانگاه فاطمه الزهرا، پلاک ٢۶، درب سمت چپ، تک زنگ.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/RwqLB