نمایش 1–36 از 200 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 36 48 56

آدم برفی سردشه

230,000 ریال
آدم برفی سرمایی لرزید و گفت: «وااای‌ی‌ی... چه‌قدر هوا سرد شده! باید یک چیزی بنوشم بلکه گرمم بشود!» ای شد که یک فنجان شکلات داغ نوشید. بعد لبخند زد و گفت: «چه کیفی دارد!»
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/ssh4z

آن سوی آبی بی کران

390,000 ریال
هیچ‌وقت تاریخ دقیق تولدم را نمی‌فهمم. آن صبحی که اُش مرا پیدا کرد، فقط چند ساعت از تولدم می‌گذشت. او تقویم نداشت و اهمیتی هم به تاریخ روزها نمی‌داد، پس هرسال، روزی را که حس می‌کردیم چله‌ی تابستان شده، روز تولدم در نظر می‌گرفتیم.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/ODdBD

آن پایین چه خبر است؟

230,000 ریال
«سام» و «دِیو» یک ماموریت مشترک دارند. آن‌ها توی زمین یک چاله می‌کنند و پایین و پایین‌تر می‌روند تا یک چیز خارق‌العاده پیدا می‌کنند...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/Ud5md
آن جا که هندوانه ها می رویند!
بستن

آن‌جا که هندوانه‌ها می‌رویند!

390,000 ریال
کسی که بیشتر از همه نیاز داشت مامان خوب شود، کسی که نمی‌توانست تحمل کند سال بعد سیزده‌ساله و نوجوان شود و مادر سالمی نداشته باشد که راهنمایی‌اش کند، کسی که نیاز نبود نگران کس دیگری باشد، من بودم. دیگر به من بستگی داشت. همه چیز به من بستگی داشت.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/AIdy8

اجازه هست؟

230,000 ریال
اردک می‌خواست دوستان تازه‌ای پیدا کند. این بود که رفت عضو یک باشگاه بشود. اردک پرسید: «اجازه هست عضو باشگاه شیران بشوم؟» شیر جواب داد: «خب، می‌بینم که یال و کوپال معرکه‌ای داری...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/3taWL

ادوینا دایناسوری که خبر نداشت منقرض شده

230,000 ریال
همه مردم شهر ادوینا را می‌شناختند. ادوینا دایناسوری بود که با بچه‌ها محل بازی می‌کرد. ادوینا دایناسوری بود که به همه کمک می‌کرد. ادوینا به پیرزن‌های کوچولو کمک می‌کرد تا از خیابان رد شوند...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/aUpCS

ارنست گوزنی که برای کتاب بزرگ بود!

230,000 ریال
ارنست گوزن بگی نگی، گنده‌ای است. آن‌قدر گنده که توی این کتاب، جا نمی‌شود. خوشبختانه ارنست گوزن سرسختی است و به این راحتی‌ها جا نمی‌زند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/yrmyL
از این کتاب به آن کتاب
بستن

از این کتاب به آن کتاب

230,000 ریال
بن و بلا توی خیابان از این طرف به آن طرف می‌پریدند. بعد سگ بلا هم به آن‌ها اضافه شد... و خیلی اتفاقی خورد به آن‌ها و از صفحه انداختشان بیرون!
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/ITOCl
از تابستان تا تابستان
بستن

از تابستان تا تابستان

350,000 ریال
لنا بهترین دوست من است. این را تا حالا بهش نگفته‌ام. جرئتش را ندارم، چون نمی‌دانم من هم بهترین دوست او هستم یا نه. گاهی اوقات فکر می‌کنم که هستم، گاهی هم فکر میکنم نیستم.بستگی دارد. اما به هر حال به این موضوع فکر می‌کنم.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/g6Ts6
از طرف آبری با عشق
بستن

از طرف آبری با عشق

430,000 ریال
شروع یه زندگی جدید کاری نیست که هرکسی بتونه از پسش بربیاد. اونم تو یه شرایط جدید و حتی دور از پدر و مادر. اما «آبری» اون‌قدر قوی هست که بتونه خودش رو با شرایط وفق بده.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/FV1OV
اسب های دریایی
بستن

اسب های دریایی – مجموعه زویی و عینک ایده ساز ۳

230,000 ریال
سایه‌ای به چشمم خورد و سمت پنجره پریدم. یعنی ممکن است...؟ نه بابا، سایه کلاغ بود. از ته دل آه کشیدم. مارشمالو، اژدهای کوچکی که دوستمان شده بود، چند هفته‌ی پیش برگشته بود به جنگل، سر خانه و زندگی‌اش.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/gxeLF
اسباب کشی بزرگ
بستن

اسباب‌کشی بزرگ – مجموعه بروس خرس عصبانی

290,000 ریال
تا پیش از این، غار بروس هیچ مشکلی نداشت. نه خیلی بزرگ بود و نه خیلی کوچک. ولی نتیجه داشتن هفت هم‌خانه می‌شود یک خرس بداخلاق. بروس و غازهایش به دنبال خانه‌ای جدید هستند ولی آیا این خانه برایشان خانه می‌شود؟
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/DTIrI
اسکیپی جون
بستن

اسکیپی جون

230,000 ریال
مادر «اسکیپی جون جونز» فکر می‌کند او باید شبیه همه‌ی گربه‌های محترم «سیامی»باشد. اما «اسکیپی جون جونز» یک گربه‌ی معمولی نیست! او یک قهرمان است، با شنل و یک شمشیر تیز!
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/26GdT
الیوت فیل خال خالی
بستن

الیوت، فیل خال‌خالی

230,000 ریال
الویت کوچولو، یک فیل خال‌خالی بود و با بقیه خیلی فرق داشت. الویت کوچولو خیلی دوست داشت در یک شهر بزرگ زندگی کند. اما گاهی وقت‌ها سخت است در یک جای خیلی بزرگ، موجود کوچکی باشی.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/IEnhT
انتظار عروسکی
بستن

انتظار عروسکی

190,000 ریال
جغد خال‌خالی را ببین و خانم خوکه و خرس پشمالو و هاپوو خرگوشک، فکر می‌کنی آن‌ها منتظر چی هستند؟ یک چیز هیجان‌انگیز؟ یک مهمان ناخوانده؟ یا یک دوست جدید؟ صبر کن! شاید آن‌ها منتظر تو باشند..
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/ijink
بستن

او هنوز اینجاست

390,000 ریال
اگر زندگی‌ام یک تقویم بزرگ بود و مجبور بودم روز مورد علاقه‌ام را مشخص کنم، همه‌ی سوزن ته‌‎گردهای طلایی و براقم را می‎زدم روی یکی از صبح‌های اکتبر سه سال پیش. خاطره‌ی اولین‌باری که گای را دیدم توی ذهنم حک شده است.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/pKUIM

اولین روز مدرسه

230,000 ریال
تابستان آن سال، زمین بزرگی را کندند و تویش پی ساختمان ریختند و هی آجر روی آجر گذاشتند، تا مدرسه‌ای ساختند. روی تابلوی بالای در نوشته بود: «دبستان فردریک داگلاس».
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/aDtRI

اژدهاها

230,000 ریال
اگر می‌خواهید با یک اژدها دوست شوید، بهترین کار این است که به او یک تاکو تعارف کنید، تاکو یه ساندویچ خوشمزه‌ی مکزیکیه!  فقط باید حواستان باشد که توی تاکو، سس تند نریخته باشید.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/UZ7O0
اژدهایی که کتاب می خواند
بستن

اژدهایی که کتاب می‌خواند

230,000 ریال
فرانکلین عاشق قصه‌هاست. شب که می‌شود، قصه‌ها گرم نگهش می‌دارند. در جلویی خانه‌اش هم یک کتابخانه است که جلوی باد را می‌گیرد. توی غاری که فرانکلین زندگی می‌کند، کلی کتاب جورواجور هست.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/NfJxi
این کتاب را لیس نزنید
بستن

این کتاب را لیس نزنید

230,000 ریال
با مین آشنا شو. مین یک میکروب کوچک است؛ خیلی کوچک. این نقطه را می‌بینی؟ میکروب‌ها آنقدر کوچک هستند که ۳٬۴۲۲٬۱۶۷ تا از آن‌ها روی این نقطه جا می‌شوند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/PaSqs
این کتاب عکس ندارد
بستن

این کتاب عکس ندارد

230,000 ریال
شاید فکر کنی زیاد کیف نمی‌دهد یک نفر برایت کتاب بدون عکس بخواند. احتمالا حوصله سربر و زیادی جدی به نظر می‌رسد. ولی... روش خواندن کتاب‌ها از این قرار است: کسی که کتاب را می‌خواند، باید دقیقا همان چیزهایی را بگوید که کتاب می‌گوید.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/A0blv

این کتاب پر از اشتباه است

230,000 ریال
قصه از جایی شروع شد که... یک اشتباه پیش آمد. بزرگ کردن آن یکی چشم هم اشتباه بعدی بود. اما... کشیدن عینک فکر خوبی بود.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/GIHPp
بئاتریس سروته می شود
بستن

بئاتریس سروته می‌شود

160,000 ریال
بئاتریس زینکر همیشه وقتی سروته بود بهتر فکر می‌کرد. عین جادو بود و بئاتریس هم هیچ‌وقت بهش شک نمی‌کرد. حرف نداشت. مثل گفتن اجی مجی، مثل غول چراغ جادو و...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/OQVZt
با آیدا تا همیشه
بستن

با آیدا تا همیشه

290,000 ریال

یعنی می­‌شود آن‌­هایی که دوست­‌شان داریم تا همیشه کنارمان بمانند... گاس و آیدا، دو خرس قطبی که همیشه با هم بوده‌­اند شاید بتوانند جواب این سوال را بدهند.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/LuSPQ

با احتیاط باز کنید. خطر گاز گرفتگی!

200,000 ریال
یکی بود یکی نبود، مامان اردکی بود که سه تا جوجه اردک قشنگ داشت و یک ... صبر کنید ببینم! این دیگر چیست؟ من می‌خواهم کتاب «جوجه اردک زشت» را برایتان بخوانم ولی یک چیزی اینجاست که نباید باشد!
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/WVcsS

با تشکر از همه (داستان‌های فیلی و فیگی)

290,000 ریال
فیگی می‌خواهد از همه تشکر کند: از سنجاب‌ها، مار، نهنگ و حتی پنگوئن بستنی فروش. ولی فیلی یادش می‌اندازد که
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/EMZEV
بستن

با عشق از طرف مامان

230,000 ریال
وقتی به اقیانوس رسیدند، کیپلینگ با مامان خداحافظی کرد. مامان داد زد:« زود برمی‌گردم خانه!» اما مامان برای شام برنگشت. یا حتی موقع خواب. صبح که شد کیپلینگ همه‌جا را دنبال مامان گشت...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/9DI2S
با قلبت بنواز
بستن

با قلبت بنواز

250,000 ریال
سال‌های سال پیانو، ساکت و خاموش در اتاق نشیمن مانده بود. تا روزی که راج کوچولو برای اولین‌بار دَنگ‌دَنگ روی کلیدهای پیانو کوبید، تک تک‌شان را فشار داد و با هر صدایی ذوق کرد...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/ofg83
با پرنده ها
بستن

با پرنده‌ها

190,000 ریال
گذشتن از چیزهایی که داریم و کیلومترها سفر کردن برای رفتن به جایی که نمی‌­شناسیم، چه حسی خواهد داشت؟ مادری با دو فرزندش عازم چنین سفری می‌شوند؛ سفری پر از ترس ناشناخته­‌ها، اما با امیدی بزرگ.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/8mhwn
بادکنک نقره ای
بستن

بادکنک نقره‌ای

230,000 ریال
من یک عالمه بادکنک دارم. خیلی خیلی بیشتر از برادر کوچک‌ترم. یکی از بادکنک‌ها را نشانش می‌دهم. همان که مال جشن تولد پارسالم است و به او می‌گویم: «این یکی را از همه بیشتر دوست دارم»
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/E4mBF
باغبان شب
بستن

باغبان شب

470,000 ریال
تقویم بهار را نشان می‌داد، ولی هوا بوی پاییز داشت. آفتاب تندی برفراز سلار هالو می‌تابید و آخرین تکه‌های یخ روی درخت‌ها را آب می‌کرد. بخار مثل روح از خاک بلند می‌شد و مه پاییزی را که در زمین یخ زده پنهان شده بود، به آسمان می‌برد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/DCaJQ
برای بوآ چی آوردی؟
بستن

برای بوآ چی آوردی؟

290,000 ریال
تولد بوآ بود، بهترین جشن تولد عمرش؛ یعنی دوست داشت این‌طوری باشد. همه دوستانش را دعوت کرده بود. همه برایش هدیه‌های باحال و عالی می‌آوردند. هدیه اورانگوتان خیلی خیلی بزرگ بود.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/qKn9d
برگرد خونه دیگه
بستن

برگرد خونه دیگه!

230,000 ریال
با درنظر گرفتن احترام به حریم شخصی یکدیگر، آیا به سبب تفاوت‌های فردی، می‌توانیم تنهایی را برای همیشه به با هم بودن ترجیح دهیم؟
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/QFoo1

بلند بگو نه!

230,000 ریال
نه‌کوچولوی ما روی نیمکت همیشگی‌اش توی پارک نشسته و دارد شکلات می‌خورد. راستی‌راستی که خیلی کوچولو و فسقلی است و البته خیلی هم ساکت. بعد سروکله‌ی یک خانم چاق و چله پیدا می‌شود...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/gGfFc