نمایش 1–36 از 119 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 36 48 56
آب بازی در ساحل
بستن

آب بازی در ساحل – ریاضی با موشی ۴

160,000 ریال

آدم‌ها داشتند با عجله به کنار دریا می‌رفتند. آلبرت گفت: «کاش ما هم می‌توانستیم برویم کنار دریا. می‌رفتیم شنا، ماسه‌بازی، زیر آفتاب دراز می‌کشیدیم!» خواهرش گفت: «اینجا هم هوا آفتابی است. می‌توانیم تا وقتی آدم‌ها نیستند، برویم توی جعبه‌ی ماسه بازی کنیم.»

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/fgwph

آبشار یخ

175,000 ریال
شاید خائنی میان ما باشد... شاهزاده خانم سولویگ و خواهر و برادر کوچکش، با شروع جنگ به قلعه ای در میان کوه های سر به فلک کشیده پناه می برند. بچه ها هر روز چشم به راه رسیدن خبر پیروزی پدرشان هستند تا به خانه بازگردند. اما زمستان از راه می رسد و با یخ بستن آبدره، همه در قلعه گرفتار می شوند. خیلی زود عده ای از جنگجویان مسموم می شوند و می میرند و بچه ها دیگر نمی دانند به چه کسی تکیه کنند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/zhPse
ادم کوچولو ها
بستن

آدم کوچولوها

180,000 ریال

مادر بیلی او را از انجام برخی کارها منع کرده است. یکی از این کارها، تنها رفتن به جنگل سیاه است. مادر بیلی چیزهای عجیبی از جنگل برایش تعریف کرده است. بیلی که هیجان زیادی برای دیدن آن جنگل دارد، یک روز بدون آن که مادرش متوجه شود به جنگل می‌رود و با «گرچ گروچیان آروغ زن آتش پران» روبرو می شود...

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/3elF7
آدم کوچولوی جدید
بستن

آدم کوچولوی جدید

240,000 ریال
بابا و مامان اِلمور فکر می‌کردند پسرشان بانمک‌ترین، باهوش‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین بچه‌ای است که در عمرشان دیده‌اند. المور هم خوشش می‌آمد که بابا و مامانش این‌طور فکر می‌کردند. تا این‌که یک روز همه چیز عوض شد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/obDxl

آسمان همیشه آبی نیست

85,000 ریال
ماریسول هنرمند بود. او عاشق نقاشی کشیدن و رنگ‌آمیزی بود و حتی برای خودش نمایشگاه نقاشی داشت. البته همه‌ی نقاشی‌هایش را توی نمایشگاهش نمی‌گذاشت. خیلی از آن‌ها را به آدم‌های دیگر هم می‌داد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/UqmXi
آقای روباه شگفت انگیز
بستن

آقای روباه شگفت انگیز

170,000 ریال

آقای روباه به همراه خانواده اش در همسایگی سه مزرعه دار زندگی می کند و برای سیر کردن شکم خانواده اش مرغ ها و غازهای آن ها را شکار می کند. برای همین سه مزرعه دار دست به کار می شوند تا از شر آقای روباه خلاص شوند. اما آقای روباه "شگفت انگیز" هم بی کار نمی نشیند و تلافی می کند.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/7f7nw
الای افسون شده
بستن

الای افسون شده

220,000 ریال

وقتی الا به دنیا می‌آید پری‌ای به نام لوسیندا به او هدیه عجیبی می دهد: «موهبت مطیع بودن.» الا باید از هر دستوری که به او می‌دهند اطاعت کند، اما الای بااراده دوست ندارد مثل بره سرنوشتش را یپذیرد و برای باطل کردن طلسمش به سفر پرماجرایی دست می‌زند...

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/SWPPS
انگشت جادویی
بستن

انگشت جادویی

130,000 ریال

ماجرا از زبان دخترهشت ساله‌ای است که هر وقت از موضوعی ناراحت می‌شود و به قول خودش خون جلوی چشم‌هایش را می‌گیرد، اگر انگشتش را به سوی آن‌هایی که اذیتش کرده‌اند بگیرد، اتفاقات عجیب و غریبی رخ می‌دهد.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/0mlWX
اولین روز مدرسه
بستن

اولین روز مدرسه – ریاضی با موشی ۵

160,000 ریال
روز جمعه آلبرت لحظه شماری می‌کرد که زودتر شب شود و بخوابد. چون روز بعد اولین روزی بود که به مدرسه می‌رفت. آلبرت از خواهرش واندو پرسید: «توی مدرسه راستی راستی می‌توانیم با انگشت نقاشی بکشیم؟»
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/mbZpt
اژدهای کتاب خوان
بستن

اژدهای کتاب‌خوان

299,000 ریال
دانکن عاشق کتاب خواندن بود. وقتی دانکن کتاب می‌خواند، غرق استان می‌شد و ماجراهای کتاب توی خیالش جان می‌گرفتند. وقتی به جاهای هیجان‌انگیز می‌رسید، یک‌دفعه از دهانش آتش بیرون می‌آمد و بدبختانه کتابش آتش می‌گرف و می‌سوخت.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/LYP35
با احترام از طرف زرافه
بستن

با احترام، از طرف زرافه

120,000 ریال
گیرنده‌ی عزیز، هرکه هستی و در آن طرف افق زندگی می‌کنی، من زرافه هستم و توی آفریقا زندگی می‌کنم. من به خاطر گردن درازم مشهورم. لطفاً تو هم از خودت برایم بنویس.   با احترام، از طرف زرافه
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/NyHSF
بدجنس ها
بستن

بدجنس ها

180,000 ریال

جریان از اینجا شروع می‌شود که خانم بدجنس چشم مصنوعی‌اش را در لیوان آب جوی آقای بدجنس می‌اندازد و آقای بدجنس هم به تلافی قورباغه‌ای را توی رختخواب خانم بدجنس می‌گذارد. بعد به ماکارونی کرمو می‌رسیم که خانم بدجنس برای شوهرش تدارک دیده و بعد از این‌ که آقای بدجنس غذایش را تمام کرد به او می‌گوید که توی غذایش پر از کرم بوده است و بعد هم عصایی که مدام بلند و بلندتر می شود و...

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/RrPiq
برسد به دست استاد نهنگ عزیز
بستن

برسد به دست استاد نهنگ عزیز

140,000 ریال
خواننده‌ی عزیز چه چیزی خوشحالت می‌کند؟ یک چیزی استاد نهنگ را خیلی خوشحال کرده و آرام و قرار ندارد که برایت تعریف کند. فکر می‌کنی چه چیزی خوشحالش کرده؟ می‌خواهی به دماغه‌ی نهنگ‌ها سر بزنیم ببینیم ماجرا از چه قرار است؟
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/jQ7Cj

برسد به دست معلم عزیزم

60,000 ریال

در تعطیلات تابستان امیلی متوجه می شود که یک نهنگ آبی در حوض خانه‌ی‌شان زندگی می کند. او به معلمش نامه می نویسد و از او کمک می خواهد. این نامه نگاری در طول تابستان ادامه پیدا می کند و معلم در حالیکه هر بار اطلاعاتی درباره ی نهنگ ها به امیلی می دهد به یادآوری می کند که امکان ندارد یک نهنگ در حوض خانه‌ی‌شان باشد. پس از مدتی امیلی نهنگش را در ساحل اقیانوس می بیند.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/kx8dO
بیدی
بستن

بیدی

299,000 ریال
خانم هاترن، معلم هنر مدرسه، در بین دانش آموزان محبوبیتی ندارد. چون خیلی سختگیر است و انتظار دارد که در کلاس هنر همه چیز مرتب و منظم سر جایشان باشد و دانش آموزان مانند یک شانه تخم مرغ به ردیف و پشت سر هم بنشینند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/rhyXN
بیدی و روز برفی
بستن

بیدی و روز برفی

299,000 ریال
بیدی دختر کوچولویی است که عاشق برف و سورتمه سواری است. او عاشق گل و گیاه و درست کردن کاردستی با خرت و پرت ها و کمک به بی بضاعتان است. ب
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/IFQxT
تشپ کال
بستن

تشپ کال

160,000 ریال
این مرد چرا می خواهد لاکپشت شود؟ تا به حال دل تان خواسته که به چیز دیگری تبدیل شوید ؟ شرط می بندم که آن چیز لاکپشت نبوده ! این داستان درباره مردی خجالتی است که عاشق زنی مهربان شده است . کم کم سر و کله ی لاکپشت هم در داستان پیدا می شود . آیا لاک پشت ها هم می توانند ،مرد را به زن برسانند؟ چه طوری؟
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/LoJ8k
تعطیلات آخر هفته با وندل
بستن

تعطیلات آخر هفته با وندل – مجموعه محله ی موش ها

70,000 ریال
قرار است وندل تعطیلات آخر هفته را در خانه سوفی بماند. وندل همیشه دوست دارد توی بازی رئیس باشد و دستور بدهد. موقع ناهار، یواشکی خامه روی دسر سوفی را می‌خورد و مدادشمعی‌های سوفی را خراب می‌کند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/zvRAd
تمساح غول پیکر
بستن

تمساح غول پیکر

130,000 ریال

تمساح‌ غول‌پیکر شکموترین‌ جانور در سرتاسر جنگل‌ است‌ که‌ عاشق‌ خوردن‌ بچه‌هاست‌! او از آن‌ خالی‌بندهای‌ نابکار است‌ که‌ خیال‌ می‌کند با نقشه‌های‌ پنهانی‌ و کلک‌های‌ زیرکانه‌اش‌، راست‌ راستی‌ هوش‌ سرشاری‌ دارد. اما او به‌ اندازه‌ی‌ دیگر حیوانات‌ جنگل‌، باهوش‌ نیست‌. آن‌ها تصمیم‌ دارند کلک‌های‌ او را نقش‌ بر آب‌ کنند و به‌ او درسی‌ بدهند که‌ هیچ‌ وقت‌ از یادش‌ نرود.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/i8xlO

تمساح غول پیکر + فعالیت

200,000 ریال

در این داستان تمساح غول یپکری هست که در قهوه‌ای ترین و گل آلودترین رودخانه آفریقا زندگی می‌کند. او قصد دارد به جای ماهی، بچه‌ها را بخورد. بنابراین از رودخانه بیرون آمده و راهی شهر می‌شود. در بین راه و در جنگل با حیواناتی مثل اسب آبی، فیل، میمون و پرنده آشنا می‌شود و به آنها می‌گوید که قصد دارد غذای خوشمزه‌ای بخورد.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/wkIDa
جودی آینده را پیشگویی می کند - مجموعه جودی دمدمی ۴
بستن

جودی آینده را پیشگویی می‌کند – مجموعه جودی دمدمی ۴

190,000 ریال
جودی دمدمی یک «انگشترِ حال‌نما» جایزه می‌برد. هر کس نگین انگشتر را فشار دهد، رنگ نگین عوض می‌شود و انگشتر حالش را نشان می‌دهد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/pSokN
جودی انجمن مخفی تشکیل می دهد
بستن

جودی انجمن مخفی تشکیل می‌دهد – مجموعه جودی دمدمی ۱

220,000 ریال
جودی دلش نمی‌خواست تعطیلات تابستان تمام بشود. اصلا حوصله نداشت هر روز موهایش را شانه کند، هجی کلمات را حفظ کند و کنار فرانک پرل بنشیند، که سر کلاس چسب می‌خورد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/32sRX
جودی به کالج می رود - مجموعه جودی دمدمی 7
بستن

جودی به کالج می‌رود – مجموعه جودی دمدمی ۷

190,000 ریال
جودی دمدمی حوصله ندارد؛ حال و حوصله‌ی ریاضی را که هیچ رقم! به جای آقای تاد دوست‌داشتنی، معلم جدیدی آمده که به نظرش، هم ریاضی جودی افتضاح است هم رفتارش!
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/VyGOr
جودی دکتر می شود - مجموعه جودی دمدمی 5
بستن

جودی دکتر می‌شود – مجموعه جودی دمدمی ۵

220,000 ریال
جودی دمدمی امروز تصمیم گرفته که در آینده دکتر شود. از خوش‌شانسی‌اش، معلم علوم از بچه‌ها می‌خواهد که هر کس درباره‌ی بخشی از بدن انسان تحقیق کند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/HjlLa
جودی مریخی می‌ شود
بستن

جودی مریخی می‌شود – مجموعه جودی دمدمی ۱۱

240,000 ریال
وقتش رسیده جودی اخم‌هایش را باز کند و با برادر کوچکش استینکی لاستیکی مهربان بشود. اما مگر می‌تواند یک روز کامل خوش‌اخلاق باشد؟ چی؟ یک هفته؟ البته با بافتنی انگشتی می‌تواند فکرش را آرام و از غرغر و بداخلاقی دور کند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/ukx4p
جودی مشهور می شود
بستن

جودی مشهور می‌شود – مجموعه جودی دمدمی ۲

190,000 ریال
جودی دمدمی در یک پنجشنبه‌ی معمولی، با خلق و خوی معمولی قدم‌رو وارد کلاس شد. آن موقع هنوز زنبور ملکه نیشش نزده بود. جودی ردیف جلو، کنار فرانک پرل، پشت میزش نشست.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/xLj6b
جودی و تابستان پرماجرا - مجموعه جودی دمدمی 9
بستن

جودی و تابستان پرماجرا – مجموعه جودی دمدمی ۹

230,000 ریال
بابا و مامان به سفر می‌روند و جودی و استینک را به عمه اُپال می‌سپارند. دو تا از رفیق‌های جودی هم می‌خواهند تعطیلات را به جای دیگری بروند. جودی از تابستان کسل‌کننده‌ای که در پیش دارد، شاکی است؛ اما اتفاق‌هایی می‌افتند که او به خواب هم نمی‌دید!
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/TT2gT
جودی و طلسم بدشانسی - مجموعه جودی دمدمی 10
بستن

جودی و طلسم بدشانسی – مجموعه جودی دمدمی ۱۰

180,000 ریال
آیا جودی خوش‌شانسی‌اش را مدیون سکه‌ی شانس است؟ از وقتی مامان‌بزرگ جودی یک سکه‌ی لِه و لَوَرده به او داده، جودی توی همه چیز شانس می‌آورد. از بولینگ گرفته تا مسابقه‌ی هجی کلمات.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/ycfcI
جودی کارآگاه می شود - مجموعه جودی دمدمی 8
بستن

جودی کارآگاه می‌شود – مجموعه جودی دمدمی ۸

200,000 ریال
جودی عاشق کتاب‌های کارآگاهی و حل معماهای پلیسی است. حالا هم آقای چیپس، سگ اداره‌ی پلیس گم شده و جودی شک ندارد که دست دزدهای بین‌المللی در کار است.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/vpKbL
جولیوس بهترین بچه ی دنیا
بستن

جولیوس بهترین بچه ی دنیا – مجموعه محله ی موش ها

70,000 ریال
مامان لی‌لی پسر کوچولویی به دنیا آورده. لی‌لی سر در نمی‌آورد که این برادر کوچولوی شبیه میکروبش با آن چشم‌های ریز مگر چه چیزی دارد که بابا و مامان این‌قدر قربان‌صدقه‌اش می‌روند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/nVaTS
جیمز و هلوی غول پیکر
بستن

جیمز و هلوی غول پیکر

310,000 ریال

یک روز کرگدنی از باغ‌ وحش فرار می‌کند و توی خیابان‌، پدر و مادر جیمز را درسته قورت می‌دهد. جیمز بیچاره هم مجبور می‌شود از آن به بعد با عمه‌های بدجنس زندگی کند. اما روزی پیرمرد مرموزی پاکتی پر از زبان‌های تمساح به جیمز می‌دهد تا بخورد که یک ‌دفعه پاکت از دست جیمز می‌افتد و زبان‌ها پای درخت هلو، توی خاک فرو می‌روند. بعد اتفاق‌های عجیبی می‌افتند که زندگی جیمز را از این‌رو به آن‌رو می‌کنند...

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/azHhl
خرس یا اردک
بستن

خرس یا اردک

330,000 ریال
خرس، از خرس بودن خسته شده بود. او دیگر نمی‌خواست خرس باشد. خرس تصمیمش را گرفت، او تصمیم گرفت اردک شود...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/R9EHU
خوابم نمی آید
بستن

خوابم نمی‌آید

330,000 ریال
مامان‌بزرگ جغدکوچولو را توی لانه‌اش گذاشته تا بخوابد. اما جغدکوچولو اصلا خوابش نمی‌آید و هر بار به بهانه‌ای مامان‌بزرگ را به لانه‌اش می‌کشاند. تا این‌که راه حل خوبی به فکر مامان‌بزرگ می‌رسد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/unw7b
داروی شگفت انگیز جورج
بستن

داروی شگفت انگیز جورج

200,000 ریال
جورج‌ مادربزرگی‌ دارد که‌ بدجنس‌ترین‌ و ترسناک‌ترین‌ مادربزرگ‌ دنیاست‌. او هر روز، کنار پنجره‌ روی‌ صندلی‌ می‌نشیند و مدام‌ غر می‌زند و دنبال‌ بهانه‌ای‌ می‌گردد تا جورج‌ را اذیت‌ کند. آیا جورج‌ با این‌ وضع‌ می‌تواند راحت‌ زندگی‌ کند؟ البته‌ که‌ نه‌! پس‌ باید راهی‌ پیدا کند تا به‌ این‌ وضع‌ خاتمه‌ دهد. او دارویی‌ شگفت‌انگیز و جادویی‌ می‌سازد تا شاید اخلاق‌ مادربزرگ‌ پیرش‌ را بهتر کند. اما...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/26Zqb
داستان های با مزه 1
بستن

داستان های بامزه ۱

90,000 ریال

کتاب شامل هشت داستان کوتاه و طنزآمیز از نویسندگان معروف جهان به نام های روزی که من مردم، مرد زبان نقره ای، کتابدار و راهزن ها، داستان ترسناک، قتل با املت چینی و مبارزه ساندویچی، دزدان دوچرخه، گروه کلاه پشمی ها که داستان هایی شیرین و سرگرم کننده هستند.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/CoR6x

داستان های بامزه ۲

60,000 ریال

مجموعه ده داستان کوتاه به نام های راست دروغ نما، نمی شه بیاریش اینجا، واردیلو، روایت ویلیام، ویلی و فیلم ترسناک، جک تنبل، پازی مخترع، روزی که مایکل خبرساز شد، خانم می گیج می شود، پیتر نمونه و هنری زلزله که همه دارای موضوع های متنوع و پرباری هستند.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/r1kbh