نمایش 1–36 از 97 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 36 48 56

آقا گرگه به سفر دور دنیا می‌رود – مجموعه آقا گرگه

60,000 ریال
حوصله آقا گرگه سر رفته برای همین به سفر دور دنیا می‌رود. او از ایتالیا، مصر، آفریقا، کوه‌های آسیایی و... دیدن می‌کند. وقتی به جنگل خودش برمی‌گردد یک مهمان ناخوانده دارد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/98uj6

آقا گرگه تولدش را جشن می‌گیرد – مجموعه آقا گرگه

60,000 ریال

تولد آقا گرگه نزیک شده و او می‌خواهد برای خودش جشن بگیرد. اما انگار کسی در جشن تولد او شرکت نمی‌کند

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/yLREM

آقا گرگه خودش را خیلی دوست دارد – مجموعه آقا گرگه

60,000 ریال
آقا گرگه که از خودش خوشش آمده، در مسابقه‌ای شرکت می‌کند و دلش می‌خواهد نفر اول شناخته شود. او برای این هدفش دست به هرکاری می‌زند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/pXBzr

آقا گرگه در زمان سفر می‌کند -مجموعه آقا گرگه

60,000 ریال
آقا گرگه توی انباری خانه‌اش کتابی پیدا می‌کند که پشت جلد آن نوشته: این کتاب سفر در زمان است. اگر بازش کنید هر صفحه شما را به یک گوشه از قلمرو تاربخ می‌برد. بعد آقا گرگه کتاب را باز کرد و یک مرتبه همه جایش لرزید و...درینگ...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/pxvvg

آقا گرگه رنگ خودش را عوض می‌کند – مجموعه آقا گرگه

60,000 ریال
آقا گرگه از رنگ خودش راضی نیست. بنابراین تصمیم می‌گیرد رنگش را عوض کند. اما این کار راحتی نیست. هر روز یک رنگ را انتخاب می‌کند ولی هر بار از خودش و رنگ جدیدش ناراضی است.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/SF2gD
آقای ماجیکا و قالیچه پرنده
بستن

آقای ماجیکا و قالیچه پرنده

100,000 ریال
صبح دوشنبه بود. باران شدیدی می‌بارید و اولین روزی بود که همه بعد از گذراندن تعطیلات کریسمس به مدرسه‌ی ابتدایی سنت بارتی برمی‌گشتند. این بود که بچه‌های کلاس سوم زیاد سرحال نبودند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/Y3Bcf
آن سوی جنگل خیزران
بستن

آن سوی جنگل خیزران

50,000 ریال
تقریبا نیمه‌های شب روز بیست و نهم ماه ژوئیه سال ۱۹۴۵ میلادی بود که مادرم، خواهر بزرگترم، کو، و من مقداری اثاث و بار و‌ بنه را بر پشتمان کول کردیم و از خانه‌مان که در ناحیه‌ای پوشیده از درخت‌های خیزران بود...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/6m1qt

آناهید ملکه سایه‌ها

220,000 ریال
همهمه، هیاهو! نعره‌ی شیپور و ناله‌ی زخمیانی که در خاک می‌غلتیدند. قلعه‌ی هاترا سراسر در آتش می‌سوخت. انبوه سربازان، به‌هم فشرده عقب می‌نشستند و باران تیر همچون رگباری پائیزی از آسمان فرود می‌آمد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/kBzHB

ابن هیثم – مجموعه دانشوران دیروز و امروز

40,000 ریال
ابن هیثم با آزمایش‌های خود اثبات کرد که نور بازتاب یافته از سطح چیزها پس از رسیدن به چشم، باعث بینایی می‌شود. او برای اثبات این نظریه، اتاقی تاریک ساخت که نور از سوراخی به درونش راه می‌یافت.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/Ypxcq

استلا، برایم داستان می‌خوانی – مجموعه سام و استلا

60,000 ریال
استلا هرجا می‌رود کتاب می‌خواند. حتی وقتی دارد با برادر کوچولویش، سام، در یک روز قشنگ کشف‌های جالب می‌کند. او لذت داستان‌خوانی و شعرخوانی‌اش را با برادرش سهیم می‌شود.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/5p95K

استلا، ستاره‌ی دریا – مجموعه سام و استلا

60,000 ریال
استلا و برادر کوچولویش می‌خواهند یک روز را کنار دریا بگذرانند. استلا قبلا کنار دریا بوده و تمام رازهای آن را می‌داند ولی پرسش‌های سام خیلی زیادند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/RW6nC
استلا، شاهزاده‌ آسمان
بستن

استلا، شاهزاده‌ی آسمان – مجموعه سام و استلا

60,000 ریال
سام و استلا دوباره به ماجراجویی می‌روند و شگفی‌های طبیعت را تماشا می‌کنند. آسمان آبی پهناور، خورشید تابان، ستاره ‌ها و ماه زینت‌بخش سفر شبانه آن دو می‌شود.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/YAI1I

استلا، ملکه‌ی برفی – مجموعه سام و استلا

60,000 ریال

سام برای اولین بار در زندگی‌اش برف می‌بیند و مثل همیشه کلی پرسش دارد. استلا بزرگ‌تر و جسورتر است و همه پاسخ‌ها را می‌داند و با شوق همیشگی‌اش به سام نشان می‌دهد که چطور می‌شود از یک روز برفی زمستانی لذت برد.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/9XCVB

استلا، وقتی خیلی خیلی کوچولو بود – مجموعه سام و استلا

60,000 ریال

استلا خیال می‌کرد درخت‌ها هم می‌توانند حرف بزنند و کلمات مثل مورچه‌هایی اند که از روی صفحه‌های کتاب‌هایش می‌روند. وفتی استلا کوچولو بود نمی‌توانست بند کفش‌هایش را ببندد ولی توانست از توفان شن جان سالم به در ببرد.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/mtssm

استلا، پری جنگل – مجموعه سام و استلا

60,000 ریال

.سام برادر کوک استلا نمیداند می‌شود پری‌ها را دید یا نه. استلا با اطمینان می‌گوید صدها پری دیده و اگر سام با او به جنگل برود، حتما یکی پیدا می‌کند.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/9Dx4x

المپیک روباتی – مجموعه تام سوئیفت، مخترع جوان

65,000 ریال
تام سوئیفت، بات را برای المپیک روباتی پیش رو آماده کرده؛ مسابقه‌ی بزرگی که قرار است از طرف دفتر علم و فناوری کاخ سفید برگزار شود.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/IPs8p
امیل و موش خرمای آب زیرکاه
بستن

امیل و موش خرمای آب‌زیرکاه – ماجراهای امیل ۱

140,000 ریال
آیا تابه‌حال چیزی درباره‌ی امیل، اهل لونه‌برگا شنیده‌اید؟ پسرکی که در مزرعه‌ی کاتهولت در لونه‌برگا زندگی می‌کند؟ جایی که با نام اسمالند در سوئد شناخته شده؟نشنیده‌اید؟ خب، من می‌توانم اطلاعاتی در این‌باره به شما بدهم.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/VgF3a
برادران سیاه شیطان و داستان های دیگر
بستن

برادران سیاه شیطان و داستان های دیگر – قصه ها و افسانه های گریم (۲)

100,000 ریال
این کتاب شامل ۱۹ افسانه از برادران گریم است. پدرخوانده، برادر سیاه شیطان، راپونتسل، بندانگشتی، دختر بی‌دست هانس باهوش، آدمک‌ها از جمله افسانه‌های این کتاب هستند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/SJ4bB

برادران شیردل

280,000 ریال
می‌خواهم درباره‌ی برادرم با شما حرف بزنم؛ برادرم یوناتان شیردل. به نظر خود من این داستان چیزی شبیه افسانه‌های قهرمانی کهن وایکینگ‌هاست؛ شبیه داستان شگفت اشباح. اما هر جمله‌ی این کتاب رویدادی واقعی است، هرچند احتمالاً من و یوناتان تنها کسانی هستیم که این را می‌دانیم.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/PW4J7

به سوی اعماق – مجموعه تام سوئیفت، مخترع جوان

70,000 ریال
تام، باد و یو در کشتی شرکت سوئیفت هستند تا زیردریایی آقای سوئیفت به نام ژول ورن ۱ را آزمایش کنند. آقای سوئیفت می‌خواهد با ژول ورن ۱ به کف اقیانوس برود تا حس‌گرهای زلزله‌ای را در آن‌جا نصب کند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/yWfVQ
بهترین مربی فوتبال
بستن

بهترین مربی فوتبال – ماجرای خانم شارلوت (۶)

85,000 ریال
خانم شارلوت، مربی جدید فوتبال، روش‌های جالب و بامزه‌ای دارد. او به بازیکن‌ها نحوه‌ی باختن و بازی برای سرگرمی را می‌آموزد! بازیکن‌های تیمش با علاقه و پشتکار فوتبال بازی می‌کنند. اما ناگهان، چند روز مانده به مسابقه، یکی از بهترین بازیکن‌ها به تیم حریف می‌پیوندد و...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/9uYJV
بیا مهمانی بگیریم
بستن

بیا مهمانی بگیریم – داستان‌های خرسی و ببری

60,000 ریال
یک بار ببر کوچولو به خرس کوچولو گفت: «امروز تولد من است. بیا مهمانی بگیریم.» خرس کوچولو داد زد: «وای، مهمانی!من خیلی هیجان‌زده‌ام.» او رفت و قلاب ماهیگیری‌اش را از توی رودخانه آورد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/we32q

بیا گنج پیدا کنیم! – داستان‌های خرسی و ببری

60,000 ریال
یک بار خرس کوچولو تمام روز ماهیگیری کرده بود، ولی یک ماهی هم نگرفته بود؛ خسته و مانده، با سطل خالی و قابلمه‌ی بدون گوشت. ولی بعد دوستش، ببر کوچولو، گرسنه شد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/2PpIr
تئو فرار می کند
بستن

تئو فرار می‌کند

100,000 ریال
تئو وایسبک یک پسر شوخ و بذله‌گوی واقعی است. او کارهای خنده‌دار می‌کند تا دوست‌هایش و غریبه‌ها را بخنداند. اما در خانه تئو بذله‌گویی نمی‌کند و مسخره‌بازی درنمی‌آورد. او در خانه ناگهان تبدیل به یک آدم دیگر می‌شود. آرام و جدی...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/ej8Bx
تارا و مرغ دریایی اش
بستن

تارا و مرغ دریایی‌اش

50,000 ریال
تارا نشست روی صخره ساحلی. زل زد به مرغ دریایی دست‌آموزش که روی امواج آرام دریا بال می‌کشید و گاه و بی‌گاه خودش را به آب می‌زد. تارا دست‌هایش را در هوا تکان داد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/yqzll

توبیاس و فرشته

100,000 ریال

مارتینا دختربچه‌ای است که در آپارتمانی کوچک زندگی می‌کند، با پدر و مادری که مرتب با هم دعوا می‌کنند. او در مدرسه دوستی ندارد و بچه‌های دیگر مسخره‌اش می‌کنند. تنها دل‌خوشی او پدربزرگ است که با حرف‌هایش دنیای دیگری را پیش چشم مارتینا تصویر می‌کند.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/Wgth1
جولیان
بستن

جولیان

110,000 ریال
حالا نوبت به جولیان رسیده که برای ما از آگوست بگوید. در جلد اول مجموعه روایت‌های مختلفی را از زبان شخصیت‌های داستان شنیدیم اما جای جولیان در این میان خالی بود. پسری که برخلاف دیگر شخصیت‌ها از همان اول با آگوست سر ناسازگاری دارد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/KOllP

خانم معلم جدید ما – ماجرای خانم شارلوت (۱)

70,000 ریال
امروز صبح، خانم شارلوت، معلم جدیدمان، از راه رسید. او کلاه گنده‌ای بر سر و پیراهن چروکیده‌ای بر تن دارد. اما از همه چیز بامزه‌تر این است که با یک تکه سنگ حرف می‌زند! در کلاس ریاضی به ما یاد داد دیوارهای کلاس را با رشته‌های پخته‌ی ماکارونی اندازه‌گیری کنیم!
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/S3Iz8
خانم معلم معرکه
بستن

خانم معلم معرکه – ماجرای خانم شارلوت (۷)

90,000 ریال
خانم شارلوت، معلم سرخانه، هوای تازه‌ای در خانه‌ی ما دمیده است. «خداحافظ درس‌های خسته‌کننده!سلام، آزادی!»ما اول فکر می‌کردیم که او جادوگر است، مخصوصا وقتی دیدیم با سنگ زیر کلاهش حرف می‌زند، اما رفته رفته زندگی همه‌ی ما را تغییر داد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/eeaTl
خانواده ی شاد
بستن

خانواده‌ی شاد

100,000 ریال
من و میشکا با قوطی کنسرو، یک ماشین بخار درست کرده بودیم! ماجرا از زمانی شروع شد که ماشین بخار منفجر شد. میشکا آب را زیادی داغ کرده بود. قوطی از هم باز شد و بخار داغ، دست میشکا را سوزاند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/q6zNU
خدمتکار شگفت انگیز
بستن

خدمتکار شگفت‌انگیز – ماجرای خانم شارلوت (۵)

80,000 ریال
آلکسیا و دوستانش عصبانی‌اند، چون شهرداری زمین اسکیت محله‌شان را خراب کرده و به جایش فرهنگ‌سرای بزرگ و مدرنی ساخته است. در روز افتتاح فرهنگ‌سرا، بچه‌ها مراسم را به هم می‌ریزند و در زیرزمین فرهنگ‌سرا مخفی می‌شوند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/Zrn4V

دایره المعارف خردسال

1,280,000 ریال
دایره‌المعارف خردسال درباره محیط زندگی تو اطلاعات زیادی می‌دهد. تو با این کتاب به نقاط مختلف دنیا سفر می‌کنی، به میان انواع جانوران و گیاهان می‌روی، با بدن خودت آشنا می‌شوی و از طرز کار دانشمندان سر در می‌آوری.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/2yV6l
دایره المعارف دانستی های علمی
بستن

دایره‌المعارف دانستی‌های علمی

1,200,000 ریال
با مطالعه این کتاب شما به سفری جذاب و دیدنی خواهید رفت و در این سفر با کشورهای جهان و ویژگی‌های مهم آن‌ها، فرهنگ و تاریخ مردمان مناطق مختلف و حیات‌وحش و طبیعت و محیط‌زیست آشنا می‌شوید.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/D3qEy
دایره المعارف محیط زیست و زندگی
بستن

دایره‌المعارف محیط زیست و زندگی

300,000 ریال
نیای بسیار دور انسان امروزی حدود سه میلیون سال پیش زندگی می‌کرد. دانشمندان او را اوسترالوپیته‌کوس نامیده‌اند. اوسترالوپیته‌کوس‌ها به صورت گروهی در علفزارهای آفریقا زندگی می‌کردند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/1LaWZ
دایره المعارف پیامبران
بستن

دایره‌المعارف پیامبران – پیامبرانی که نام‌شان در قرآن آمده

350,000 ریال
در این کتاب سعی شده تمام قصه‌ها به زبانی ساده و روان نوشته شوند و خواننده بتواند اطلاعات مهم و نکات برجسته‌ی زندگی پیامبران بزرگوار را در یک نگاه در نظر داشته باشد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/R4sdR
دایره المعارف کودک
بستن

دایره‌المعارف کودک

540,000 ریال
هر گروه از سرخ‌پوستان آمریکای شمالی از چیزهای اطراف خود در زندگی استفاده می‌کردند. آن‌ها برای تهیه‌ی غذا جانوران را شکار می‌کردند و گیاهان نزدیک محل سکونت خود را می‌خوردند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/VubHV