دسته بندی کالاها
منو
دسته بندی ها

کتاب هدهد فراتر از فروشگاه کتاب کودک، می‌کوشد به گسترش فرهنگ کتابخوانی کمک کند. به این منظور، همه کتاب‌های موجود در کتاب هدهد را ابتدا کارشناسان کتاب در موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان از جنبه‌های تصویر، داستان، ترجمه، کیفیت چاپ و… بررسی می‌کنند و بعد از تایید کارشناسان، این کتاب‌ها در فروشگاه کتاب هدهد عرضه می‌شود تا این نهاد در انبوه کتاب‌های بی‌کیفیت و بازاری، مرجع قابل اعتمادی برای مخاطبان کتاب کودک باشد.

در سایت فروشگاه کتاب هدهد تلاش بر این است که کتاب‌ها کامل و دقیق معرفی شوند تا کاربران سایت بتوانند کتاب‌های مورد نظر را با اطمینان انتخاب کنند. کتاب‌ها به تفکیک گروه سنی در سایت قابل دسترسی هستند. در معرفی کتاب‌ها سعی شده است درباره درون‌مایه و کاربرد کتاب اطلاعاتی به کاربران داده شود، ویژگی‌های تصویرگری کتاب‌ها بررسی شود و درباره نویسنده، تصویرگر و مترجم کتاب اطلاعاتی به مخاطب داده شود.

برگزاری نمایشگاه‌های کتاب در مراکز آموزشی و غیرآموزشی مانند بیمارستان‌های کودکان، فرهنگسراها و سرای محله‌ها، برگزاری کارگاه‌های «کتاب و کودک» و تجهیز کتابخانه‌ها از دیگر خدمات کتاب هدهد در راستای ترویج کتابخوانی است.

اطلاعات کتاب هدهد
  • ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه ۷.۳۰ تا ۱۵.۳۰
  • نشانی: تهران، خیابان یوسف آباد، خیابان وفاکیش توحیدی (بیست و سوم)، کوی ۲۳ شایان، پلاک ٢۶، درب سمت چپ، تک زنگ.
  • تلفن: ۸۸۵۵۳۵۲۸
  • تلفن همراه: ۰۹۳۶۵۹۴۲۳۲۳