نمایش دادن همه 14 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 36 48 56
دانشمند دیوانه (مجموعه مدرسه پرماجرا)
بستن

دانشمند دیوانه (مجموعه مدرسه پرماجرا)

125,000 ریال

از نظر آقای داکر همه چیز علمی است. او هرچند ثانیه یک بار، می‌ایستاد و می‌گفت اسم این یا آن درخت چیست، برگ‌ها را می‌‌چید و به ما نشان می‌داد. او پرنده‌‌ها را تماشا می‌کرد و گل‌ها را بو می‌کشید.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/yHX8x
علوم ترسناک(دانشمندان زحمتکش)
بستن

دانشمندان زحمتکش (مجموعه علوم ترسناک)

460,000 ریال

اگر فکر می‌کنید تحمل دیدن بخش حال بدکن علم را دارید، این کتاب را بخوانید تا بفهمید چگونه رادیوم در یک طویله کشف شد، چه کسی با کشف یک ماده شیمیایی بسیار بوگندو، همه‌جا را به گند کشید

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/4M9I3
انرژی های مرگبار (مجموعه علوم ترسناک)
بستن

انرژی های مرگبار (مجموعه علوم ترسناک)

330,000 ریال

در این کتاب ابتدا از انرژی گرمایی و قوانین ترمودینامیک بحث می‌شود. سپس تاریخچه‌ای از وسایل اندازه‌گیری دما و مطالبی درباره سرما، انجماد و نحوه کار یخچال بیان می‌شود.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/IKo78

آمریکا ۱

35,000 ریال

این کتاب تاریخ آمریکا را از کریستف کلمب تا جنگ های داخلی بصورت طنز روایت می کند.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/Pyb7q

آمریکا ۲: از بازسازی تا اواخر قرن بیستم

35,000 ریال

این کتاب تاریخ آمریکا را از بازسازی تا اواخر قرن بیستم بصورت طنز روایت می‌کند و برای بیان بهتر مطالب از کاریکاتور استفاده شده است. این کتاب جلد دوم از مجموعه دوجلدی آمریکاست.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/Du64N
آیا دلتان می خواهد: کارگر اهرام مصر بودید؟
بستن

آیا دلتان می‌خواهد: کارگر اهرام مصر بودید؟

70,000 ریال
کتاب «آیا دلتان می‌خواهد: کارگر اهرام مصر بودید؟»، با مخاطب قرار دادن خواننده، شرایط و باورهای مردم مصر در ۱۵۰۰ قبل از میلاد را شرح می‌دهد. شرایطی که شاید هرکس را به ستوه بیاورد. تا آنجا که هیچ‌وقت دلش نخواهد جای هیچ‌یک از آنها باشد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/05SQ5
انتقام
بستن

انتقام – قدرت عجیب ۳

200,000 ریال
جیمی حتی نفهمیده بود کی چشم‌هایش باز شده است. سرش به خاطر دیدن یکی دیگر از آن کابوس‌ها، به شدت درد می‌کرد؛ کابوس‌هایی که پیش از آنکه بتواند به آن‌ها چنگ بیندازد، ناپدید می‌شدند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/4q0WW
جغرافیای ترسناک جهان
بستن

جغرافیای ترسناک جهان و زمین، کمک! – مجموعه طبیعت ترسناک

150,000 ریال
زمین خانه‌ی شماست. خانه‌ی نازنین شما، مرکز کائنات شما. اما برای یک آدم فضایی لیز و لزج، زمین یک گلوله‌ی بی‌مزه و آبی رنگ است که وسط فضایی بی سروته شناور است، با چندتا لکه که مثل لکه‌های جوهری که روی کاغذ پخش شده باشد...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/kt0oC

حقایق هولناک درباره زمان (مجموعه علوم ترسناک)

210,000 ریال
در این کتاب اطلاعات جالبی درباره زمان به دست می‌آورید. مانند این که اگر به سیاهچاله‌ها خیلی نزدیک شوید چه اتفاقی می‌افتد یا چگونه به کمک مگس‌ها می‌توانیم بفهمیم چه وقت از روز است.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/mKprk
روز آخر مدرسه (مجموعه مدرسه پرماجرا)
بستن

روز آخر مدرسه (مجموعه مدرسه پرماجرا)

110,000 ریال

در این قسمت از این مجموعه، ای.جی شخصیت اصلی داستان به همراه دوستانش دارند فارغ‌التحصیل می‌شوند. رییس انجمن والدین پر حرف می‌خواهد یک مراسم فارغ‌التحصیلی پرشکوه، همراه آتش ‌بازی و پرواز جت‌های جنگی برگزار کند. آیا رفتن به کلاس سوم در مدرسه‌ی پرماجرا این‌قدر باحال است؟ آیا همه برنامه‌ها به خوبی و خوشی تمام می‌شود؟

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/APXii
زنگ شیرین کاری ( مجموعه مدرسه پر ماجرا )
بستن

زنگ شیرین کاری ( مجموعه مدرسه پر ماجرا )

75,000 ریال

ای جی با دانش آموزان درس خوان، به خصوص دختری به نام آندرایانگ در کشمکش است. وقتی می بیند که آن دختر نه تنها در درس از او پیشی می گیرد بلکه در ورزش هم جلو تر است خیلی عصبانی می شود. سرانجام می فهمد معلم ها و افرادی که به کلاس ورزش آمده اند از آن لذت می برند و تفریح می کنند.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/ixMzR
زنگ هنر (مجموعه مدرسه پرماجرا)
بستن

زنگ هنر (مجموعه مدرسه پرماجرا)

130,000 ریال

اِی.جِی از هنر بدش می آید. او وقتی معلم هنرشان، «خانم هانا» را می بیند که با چند قاب دستمال کهنه برای خودش لباسی دوخته است، بیش تر به این نتیجه می رسد که هنر چیز مسخره ای است! اما برعکس «اِی.جِی»، «آندرا» که-خیال می کند همه چیز بلد است-، عاشق هنر است.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/L95kW
موجود فضایی (مجموعه مدرسه پرماجرا)
بستن

موجود فضایی (مجموعه مدرسه پرماجرا)

140,000 ریال

سال تحصیلی جدید شروع شده است و آقای گرانیت معلم کلاس سوم ای.جی، انگار نه انگار که توی این دنیاست! او مرد نابغه‌ای است با حرف‌ها، کارها و حتی قیافه‌ای عجیب و غریب که از همه چیز سر در می‌آورد. اما آیا آقای گرانیت همان‌طور که می‌گوید معلم علوم است یا از یک سیاره‌ی دیگر آمده است؟

   
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/Jhe0P
چهل و نه افسانه ی خواندنی دنیا
بستن

چهل و نه افسانه‌ی خواندنی دنیا

250,000 ریال
روزگاری، زنی فقیر زندگی می‌کرد که هیچ‌وقت پول کافی نداشت تا بتواند برای دخترش، کارن، کفش بخرد. زن بیشتر وقت‌ها از دیدن پاهای پینه‌بسته و تاول‌زده‌ی کارن گریه‌اش می‌گرفت...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/vtMOR