نمایش 1–36 از 82 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 36 48 56
آواورزی با سی‌بی‌لک
بستن

آواورزی با سی‌بی‌لک

850,000 ریال

بسته ی آواورزی با این هدف فراهم آورده شده است که دست یار شما بزرگ سالان و مربیان در آموزش زبان گفتار و سخن به کودکان باشد. بسته ی آواشناسی برپایه ی رویکرد آموزش خلاق از راه ادبیات کودکان در آموزش زبان گفتار و ویژگی های آن به کودکان خردسال پژوهیده و فرآوری شده است.

مناسب برای:

۲ سالگی تا ۵ سالگی
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/Tuuh2

آب آرام و دوستانش – مجموعه قصه های ماندگار ۵ (جلد سخت)

130,000 ریال

آب آرام پاندای بزرگی‌ است که با راهنمایی چترش به خانه سه خواهر و برادر به نام مایکل، ادی و کارل وارد می‌شود. آن‌ها با هم دوست می‌شوند و هر روز یکی از بچه‌ها به سراغ پاندا می‌رود و هر کدام هدیه‌ای از او دریافت می‌کنند. هدیه پاندا به دوستان جدیدش قصه است...

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/aCbus
آفرین، خرس کوچولو
بستن

آفرین، خرس کوچولو – مجموعه قصه‌های خرس کوچک و خرس بزرگ

180,000 ریال

خرس کوچولو می‌خواهد همه چیز را بشناسد و تجربه کند. او به همراه خرس بزرگ به گردشی در جنگل می‌رود. از صخره بالا می‌رود، روی شاخه درخت بالا و پایین می‌پرد و سعی می‌کند از جویبار رد شود. تا این‌که...

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/LzMgm
آمبر براون آبله مرغان خوردنی نیست
بستن

آمبر براون آبله مرغان خوردنی نیست

95,000 ریال

با رسیدن تابستان، قرار است «آمبر براون» به همراه خاله «پام» به لندن برود و بعد از آن نیز برای دیدن پدرش به پاریس سفر کند. اما وقتی که با هیجان زیاد به لندن می‌رسد، ناگهان تمام تنش به خارش می‌افتد و معلوم می‌شود که آبله مرغان گرفته است. یعنی همه ی تعطیلاتش خراب شده؟ حالا که نمی تواند به پاریس برود، چه طور پدرش را مجبور کند که دوباره برگردد و با مامان آشتی کند؟

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/5oupo
الفباورزی با کاکا‌کلاغه
بستن

الفباورزی با کاکا‌کلاغه

820,000 ریال
بستهی الفباورزی با رویکرد آموزش خلاق از راه ادبیات کودکان و به شیوه آوایی-رانشی Articulative-Phonics سامانهی الفبای فارسی را به کودکان و بزرگ‌سالان می آموزد. درخت چوبی الفبا با کارت‌های واک‌های الفبا بر اساس این بسته طراحی و ساخته شده است.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/gIB6d
امان از دست امتحان
بستن

امان از دست امتحان

110,000 ریال

کتاب «امان از دست امتحان» با مطالبی در باب امتحان و هول و هراس‌های ناشی از آن آغاز می‌شود؛ سپس مولف راهنمایی‌هایی درباره امتحان به دست می‌دهد که در رفع اضطراب دانش آموزان موثر است.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/a5Vpy

اهورا جمشید – داستان‌های شاهنامه

180,000 ریال
جمشید شاه پادشاهی بود که بر هفت سرزمین حکومت می‌کرد. همه انسان‌ها، کوچک و بزرگ، پیر و جوان، دختر و پسر او را دوست داشتند. هر مادری، پسری می‌زایید نامش را جمشید می‌گذاشت. هر پسری آرزو داشت چون جمشید شاه باشد...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/tsi5C

اول می خواستم یک گل به تو هدیه بدهم

125,000 ریال

اول می خواستم یک گل به تو هدیه بدهم. اما حس کردم هدیه چندان خوبی نیست! شاید کتاب بهتر باشد؟ اما کدام کتاب؟ بعضی‌هایشان خیلی سرگرم‌کننده بودند، اما بی‌محتوا.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/sbrx6
بازیافت
بستن

بازیافت

120,000 ریال

آیا می دانید که انرژی حاصل از بازیافت یک لیوان آب برای روشن ماندن یک رایانه تا ۲۵ دقیقه کافی است؟

در این کتاب با واقعیت های شگفت انگیز درباره بازکاهی، بازمصرف و بازیافت آشنا می شوید.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/Xahtu
بلبل - مجموعه قصه‌های ماندگار ۲
بستن

بلبل – مجموعه قصه‌های ماندگار ۲

120,000 ریال
در چین، همان‌طور که می‌دانید، امپراتور چینی است و همه‌ی مردمش هم چینی‌اند. این داستان، در گذشته، در سال‌های دوری روی داده است. پس خوب است که اکنون آن را بشنویم، پیش از آن‌که به دست فراموشی سپرده شود.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/gBYgp
بهترین فکر دنیا (مجموعه مدرسه پرماجرا)
بستن

بهترین فکر دنیا (مجموعه مدرسه پرماجرا)

125,000 ریال

«ای – جی» در کلاس دوم دبستان درس می خواند. او پسری بامزه است که مرتب با صحبت هایش بچه ها را می خنداند و سبب سرگرمی و شادی کلاس می شود اوعاشق بازی های کامپیوتری و فوتبال است و معتقد است برای فوتبال احتیاجی به درس خواندن و مدرسه رفتن نیست. پس چه لزومی دارد این قدر به خودش زحمت بدهد؟

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/SCk0N
بچه های جانوران
بستن

بچه های جانوران – مجموعه‌ی بچسبان و بیاموز

120,000 ریال

این کتاب پر از مطالب و برچسب های جالب است و چیزهای زیادی درباره ی جانوران به کودکان می آموزد. کودکان می توانند از بین برچسب ها، جانوران دلخواه خود را انتخاب کرده و به سلیقه خود، کتاب جانوران خود را بسازند.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/5ZbYc
بیا برویم خانه، خرس کوچولو
بستن

بیا برویم خانه، خرس کوچولو – مجموعه قصه‌های خرس کوچک و خرس بزرگ

180,000 ریال

خرس کوچولو و خرس بزرگ، بعد از گردش در جنکل، به خانه بر می‌گردند. در بین راه خرس کوچولو، صدای لِک و لِک و لِکی را می‌شنود و با کنجکاوی می‌ایستد.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/ykNuv

تق تق، ماا، گاوهایی که تایپ می‌کنند

80,000 ریال

براون کشاورز با مشکلی مواجه شده است؛ گاوهایش یاد گرفته‌اند که تایپ کنند! آن‌ها یادداشت‌هایی برای او می‌گذارند و خواسته‌هایی دارند. کشاورز حاضر نیست به خواسته‌های گاوها تن دهد، در نتیجه گاوها اعتصاب می‌کنند و از دادن شیر خودداری می‌کنند. زمانی که تایپ کردن و اعتصاب به مرغ‌ها هم سرایت می‌کند، مشکل کشاورز جدی‌تر می شود...

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/Te6Qq
تولدت مبارک کانگوروی آبی
بستن

تولدت مبارک گانگوروی آبی

299,000 ریال
لی لی و کانگوروی آبی – دوست های جون جونی! لی لی تصمیم گرفته امسال یک جشن تولد صورتی بگیرد. کارت دعوت‌های صورتی، کیک صورتی ولی کانگوروی آبی که صورتی نیست! نکند لیلی بهترین دوستش را فراموش کرده؟
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/2bX92
جایی که کوه بوسه می زند بر ماه
بستن

جایی که کوه بوسه می زند بر ماه

250,000 ریال

مین‌لی نزدیک کوه بی‌ثمر در روستایی فقیر زندگی می‌کند. سال‌هاست که روستا رنگ خوشبختی ندیده است. مین‌لی در مزرعه کار می‌کند و تنها دلخوشی‌اش قصه‌هایی است که پدرش برای او می‌گوید. پیرمرد قصه‌های پدر، جواب همه سوالات را می‌داند. مین‌لی تصمیم می‌گیرد پیرمرد را پیدا کند...

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/XjinL
جشن شکلات
بستن

جشن شکلات

120,000 ریال

مدیر مدرسه، آقای کلاتز، مثل همه آدم بزرگ های مدرسهی پرماجرا، عجیب و غریب است. او از میله پرچم مدرسه بالا می رود و از آن سر و ته آویزان می شود. قورباغه ها را می بوسد. کله اش را نارنجی می کند و حالا می خواهد با لباس بابانوئل از پشت بام بپرد! ای جی و دوستانش باید قبل از این که آقای کلاتز به خودش آسیب بزند، جلوی او را بگیرند.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/P1MVu
جونی بی جونز در جشن آخر سال - مجموعه جونی بی جونز
بستن

جونی بی جونز در جشن آخر سال – مجموعه جونی بی جونز ۱۵

50,000 ریال

اسم من جونی بی جونز است. این «بی» اول «بئاتریس» است. ولی من از بئاتریس خوشم نمی‌آید. فقط از «بی» خالی خوشم می‌آید؛ همین. اسم من را از روی ماه ژوئن برداشته‌اند. چون من در ماه ژوئن به دنیا آمده‌ام، اسمم را گذاشته‌اند ژوئنی که ساده‌ترش می‌شود ژونی یا جونی!

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/ysdQD
بستن

خرگوش و بازیافت

120,000 ریال

مینا و خرگوش های دیگر پوستری درباره ی بازیافت درست می کنند. قرار است از پوسترهای  انتخاب شده در تقویم سالانه ی بازیافت استفاده شود. موضوع پوسترهای خرگوش ها زباله و سه اصل طلایی بازیافت یعنی مصرف کمتر، استفاده دوباره و بازیافت است.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/cZDcA
خفاش دیوانه
بستن

خفاش دیوانه

90,000 ریال

جانوران جنگل خفاش را دیوانه می پندارند چون او همه چیز را وارونه می بیند.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/QLJKn
خیلی دوستت دارم کانگوروی آبی
بستن

خیلی دوستت دارم کانگوروی آبی

299,000 ریال
لی لی و کانگوروی آبی- دوست های جون جونی! هرشب کانگوروی آبی توی بغل لی لی خوابش می‌برد. اما وقتی سر کله ی حیوان‌های عروسکی یکی بعد از دیگری پیدا می‌شود، کانگوروی آبی نگران است که نکند جای او دیگر آنجا نباشد. آیا لی لی هنوز هم کانگوروی آبی را بیشتر از همه دوست دارد؟
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/f2jcg
داستان تریسی بیکر
بستن

داستان تریسی بیکر

105,000 ریال

این دختر با استعداد، کُفر همه را در آورده! تریسی بیکر، دختری پرورشگاهی است که پدرش را از دست داده و مادرش او را رها کرده است. تریسی استعداد نوشتن دارد، اما با حسادت و بدرفتاری‌اش که همه را کلافه کرده، چه‌طور ممکن است استعدادش شکوفا شود؟

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/3PzOJ
داستان های با مزه 1
بستن

داستان های بامزه ۱

90,000 ریال

کتاب شامل هشت داستان کوتاه و طنزآمیز از نویسندگان معروف جهان به نام های روزی که من مردم، مرد زبان نقره ای، کتابدار و راهزن ها، داستان ترسناک، قتل با املت چینی و مبارزه ساندویچی، دزدان دوچرخه، گروه کلاه پشمی ها که داستان هایی شیرین و سرگرم کننده هستند.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/CoR6x
داستان های فلسفی جهان
بستن

داستان های فلسفی جهان ، افسانه ها ۲

140,000 ریال

کتاب حاضر جلد دوم از داستان‌های فلسفی جهان است که همچون جلد اول شامل افسانه‌های ساده و پرمغزی است که از میان حکایات شرقی و قصه‌ها و اساطیر غربی انتخاب شده است. داستان‌هایی که مخاطب کودک و نوجوان را  به تامل و تفکر وا می‌دارد و پرسش‌های ناگزیر در ذهن آن‌ها می‌کند

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/hwANq
دایناسور حافظ محیط زیست
بستن

دایناسور حافظ محیط زیست

120,000 ریال
دایناسور بی‌خیال یا نمی‌تواند یا نمی‌خواهد : کم مصرف کند، بازیافت کند و به محیط زیست کمک کند. بچه دایناسورها برای حفظ محیط زیست کارهای زیادی انجام می‌دهند تا در پایان حتی دایناسور بی‌خیال هم برای حفظ محیط زیست دست به کار می‌شود.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/NsASt

دختری که در مهتاب خود را شست

35,000 ریال
دختر تنها در تاریکی پستو نشست. آبِ چشمه نداشت چون کوزه‌اش خشک شده بود. شیر هم نداشت. لایه‌ای از غبار درون کاسه‌اش بود. چشم‌هایش خشک و دردناک بودند. ناگهان از بالا، از شکاف سقف...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/wGjO5
در پی شباویز
بستن

در پی شباویز – مجموعه قصه های ماندگار ۷

110,000 ریال

در یک شب زمستانی و زیر نورکامل ماه، پدرو دختر پیاده به سمت جنگل می روند تا جغد بزرگ شاخدار را ببینند. آن ها باید در آرامش و سکوت راه می رفتند زیرا برای دیدن شباویز باید آرام بود وشجاع و از تاریکی، سکوت و سایه های وهم انگیز جنگل نترسید وشور و حرارت داشت، باید نگاه کرد و گوش داد...

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/SLNZG

دوست گمشده – ماجراهای آقا موشه ۳

10,000 ریال
پیشی من ببری، همه‌اش قیژقیژ می‌کند. من قیژقیژ ببری را دوست دارم. تازه، این‌طوری خیالم راحت می‌شود که او نزدیک من است. ولی همسایه‌ها چطور؟ خیال می‌کنید آن‌ها هم خوششان می‌آید؟
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/9Ao0F

رفتار پدر و مادر با کودک و نوجوان

380,000 ریال

دکترجواد فیض در کتاب «رفتار پدر و مادر با کودک و نوجوان» سعی کرده است وظایف پدر و مادر که باید الگوئی برای فرزند خود باشند ضرورت احترام متقابل، همفگری و همخوئی بین والدین و فرزند را بیان کند و به اثرات خشونت و بدآموزی‌هائی که کودکان و نوجوانان از برنامه‌های تلویزیون و فیلم‌های ویدئوئی می‌آموزند، بپردازد.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/boBx9
روبی
بستن

روبی

150,000 ریال

روباهی به اسم روبی می‌خواهد برای روزهای تابستان کاری پیدا کند تا از ناپدری‌اش پول توجیبی نگیرد. مرغ و خروس‌ها هم باغ‌وحش تابستانی راه انداخته‌اند تا جوجه‌های‌شان را با حیوانات آشنا کنند. برای همین دنبال یک روباه با حوصله می‌گردند که بتواند سه ماه تابستان را توی یک قفس سر کند و برای روبی هیچ‌کاری سخت‌تر از این نیست. اما همه می‌دانند وقتی روبی تصمیمی بگیرد، هیچ‌کس حریفش نمی‌شود...

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/bDVgK
روزی که همه چیز خوب می شود
بستن

روزی که همه چیز خوب می شود

290,000 ریال

برونو، موش خرمایی، پس از بیدار شدن از خواب زمستانی به جست و خیز می پردازد و سرانجام خسته در گودالی به خواب می رود. پس از برخاستن گل قاصدک زیبایی را در مقابلش می بیند و آن دو با هم دوست می شوند. روزی گل قاصدک از برونو قول می گیرد که به او در هر شرایطی اعتماد داشته باشد و از او می خواهد که او را محکم فوت کند. برونو چنین می کند و گل از بین می رود . او از کار خود خیلی ناراحت می شود...

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/OIf8Y

سام پهلوان پهلوانان – داستان‌های شاهنامه

180,000 ریال
سام نریمان، پهلوان پهلوانان ایران‌زمین و هفت سرزمین جهان در هندوستان بود که نامه‌ی فریدون شاه، به او رسید. نامه را سپیدا، پرنده‌ی سپید و فره‌ی ایزدی فریدون، برای سام آورد و در آن نوشته بود: «پهلوان پهلوانان! هرچه زودتر بازگرد...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/TxVfs

سروشا فرشته‌ای دیگر – داستان‌های شاهنامه

180,000 ریال
هنگامی که جمشید شاه به پادشاهی هفت جهان رسید، اهریمن بسیار خشمگین شد. او دیوی را از دل تاریکی‌ها آورد، به او قدرتی عظیم بخشید و نامش را دیواجنگ گذاشت. دیواجنگ فرمانده‌ی اهریمن بر دیوان زمین شد. او، سروشا فرشته‌ی صلح و دوستی...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/C0CAD
سرگذشت سینما در ایران
بستن

سرگذشت سینما در ایران

60,000 ریال
از نخستین روزهای ورود سینما به ایران، سال‌های زیادی نمی‌گذرد. اما این رسانه به یکی از مهمترین عناصر زندگی امروز تبدیل شده است. سرگذشت سینما در ایران کتابی است درباره‌ی سینما در ایران از آغاز تا پیدایش روزگار ما.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/3uFE2
سرگذشت موسیقی
بستن

سرگذشت موسیقی

150,000 ریال
انسان از گذشته تا امروز غم‌ها و شادی‌هایش را با صدای خوش درهم‌آمیخته است. موسیقی از گذشته‌های دور تا کنون در زندگی بشر حضور داشته است. «سرگذشت موسیقی در ایران» کتابی است درباره‌ی موسیقی در ایران، از نخستین نشانه‌ها و نغمه‌ها تا روزگار ما.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/1pNed