مجموعه‌ی پیشنهادی رمان‌های کودک

مناسب برای ۱۰ تا ۱۲ و ۷ تا ۹ سال

اسپاد مورفی

ويل و برادرش مارتي مجبورند تعطيلاتشان را در كتابخانه‌ي شهر بگذرانند. اما مگر مادرشان نمي‌داند كه كتابخانه اصلاً جاي باحالي نيست؟ تازه خانم مورفي كتابدار معروف هم همان‌جا زندگي مي‌كند. كافي است يك ذره پاي‌تان را كج بگذاريد تا تفنگ سيب‌زميني‌اش را بردارد و بامب! باورتان نمي‌شود؟ خودتان برويد و از فرانك بي‌ريخت بپرسيد چه شد كه به اين روز افتاد!

لینک خرید کتاب اسپاد مورفی

بدترین پسر دنیا

ویل فکر می کند که مشکلت زیادی دارد. چون پدر و مادرش وقت کافی ندارند از پدربزرگش می خواهد به حرف های او گوش بدهد. پدربزرگ با ترفندی به او نشان می دهد که اشتباه فکر می کند.

لینک خرید کتاببدترین پسر دنیا

بیلی زباله جمع کن

«این عکسی از کثیف ترین شهر کشور است. این شهر با بیش از پانصد رای از طرف افرادی که قبلا در آنجا بودند، بالاترین مقام را آورد» بیلی شوکه شده بود. این خبر چقدر برای شهر وحشتناک و خجالت آور بود! بیلی تصمیم گرفت برای برگرداندن آبروی از دست رفته ی شهرش کاری بکند. خبر را از روزنامه چید و برای دیدار با شهردار به شهرداری رفت. فکر می کنید شهردار چه واکنشی نشان داد؟

لینک خرید کتاب بیلی زباله جمع کن

افسانه ی دندان ناخدا کرو

روستای دان کید ایرلند بهترین جا برای یک مشت پسر یچه ی فضول است تا تعطیلات تابستان‌شان را بگذرانند.نصف شب ها روح ناخدا کرو توی دماغه پرسه می زند و دنبال پسرک نه ساله‌ی پادو می گردد. اگر به طور اتفاقی آن طرف ها پسری هم سن او پیدا کند، می گیردش و او را با خودش به کشتی ارواح می برد…

لینک خرید کتاب افسانه ی دندان ناخدا کرو

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/dJSwR
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفت‌وگوها شرکت کنید؟
در گفت‌وگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *