مجموعه‌ی پیشنهادی با موضوع «اعتمادبه‌نفس»

مجموعه‌ی پیشنهادی با موضوع «اعتمادبه‌نفس»

دو ببر شجاع، زیر نور ماه

شب است و مامان دامبر و آمبر، دو توله ببر کوچولو، برای شکار رفته است. به نظر دامبر و آمبر مامان دیر کرده است. نکند مامان آن ها را رها کرده است؟
دو توله ببر شجاع در دل شب در جنگل ترسناک به راه می افتند تا مادرشان را پیدا کنند. آن ها صداهای عجیب و غریبی می شوند و فکر می کنند که یک سوسمار آن ها را تعقیب می کند. آن ها فرار می کنند ولی یک رودخانه خروشان راه شان را می بندد. برای همین تصمیم می گیرند که شجاع باشند و با سوسمار رو به رو شوند ولی پشت بوته ها کسی نیست به جز مادرشان.
این داستان به خردسالان به ویژه کودکانی که دچار اضطراب جدایی هستند، کمک می کند تا با جدایی والدین راحت تر کنار بیایند.

خرید کتاب دو ببر شجاع، زیر نور ماه

هاپولی شنا یاد می گیره

هاپولی اسم یک خرس قطبی کوچولوست که بلد است شنا کند ولی فقط در گودال بچه خرس ها.
او دوست دارد همانند برادرهای بزرگترش در دریا شنا کند.
او از برادرانش می خواهد که به او شنا کردن در دریا را یاد بدهند. اما سر آن ها خیلی شلوغ است. مرغ دریایی هم نمی تواند به او یاد بدهد چون هاپولی پرنده نیست و بال ندارد. اما فک که شناگر ماهری است به او کمک می کند تا بر ترسش از دریا غلبه و در دریا شنا کند. مرغ دریایی هم او را تشویق می کند.
این داستان به خردسالان کمک می کند تا به توانایی هایشان اعتماد و بر ترس هایشان غلبه کنند و از دیگران کمک و راهنمایی بخواهند.

خرید کتاب هاپولی شنا یاد می گیره

کنارم بمون! پاندا کوچولو

پاندا کوچولو و مادرش همیشه و همه جا با هم هستند. با آمدن تابستان و بزرگ شدن پاندا کوچولو دیگر وقت آن است که یک دوست پیدا کند و با دنیا آشنا شود. مادر او را به جنگل می رود و او را تشویق می کند تا از درختان بلند بامبو بالا برود و با پاندا کوچولوی روی درخت دوست شود.
این داستان به کودکان اعتماد به نفس می دهد و آن ها را تشویق می کند که مستقل عمل کنند. نقش حمایتی مادر در این داستان می تواند برای والدین نیز آگاهی بخش است.

خرید کتاب کنارم بمون! پاندا کوچولو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *