ماجراهای خرس و موش

مجموعه‌ی پیشنهادی «ماجراهای خرس و موش»

سرماخوردگی خرس

خرس بدجوری سرما خورده و حالش خیلی بد است. او فکر می‌کند که کسی تا به حال مثل او مریض نشده. موش به خانه خرس می‌آید تا کمکش کند. اما هر کاری می‌کند نمی‌تواند خرس بداخلاق و غرغرو را خوشحال کند.
لینک خرید کتاب سرماخوردگی خرس

وقت خواب خرس

خرس دوست دارد شب‌ها موقع خواب، همه چیز مرتب و منظم باشد. خانه‌اش ساکتِ ساکت باشد. لیوان آبش کنار تختش باشد و کلاه خوابش درست روی سرش قرار گرفته باشد. اما یک شب موش به خانه خرس می‌آید تا شب را در خانه او بخوابد. اما خرس چطور می‌تواند با این همه سوصدای موش بخوابد!
لینک خرید کتاب وقت خواب خرس

مهمان برای خرس

موضوع کتاب درباره اهمیت دوستی، گریز از تنهایی و ارتباط با دیگران است. داستان کتاب درباره‌ی خرسی است که اصلاً مهمان دوست ندارد. روی در خانه‌اش هم کاغذی چسبانده و رویش نوشته «ورود مهمان ممنوع». تا اینکه روزی یک موش کوچولوی سمج در خانه‌اش را می‌زند. خرس راهش نمی‌دهد اما موش دست از سرش بر نمی‌دارد و هر بار از یک راه تازه وارد خانه خرس می‌شود. سرانجام خرس موافقت می‌کند که فقط با هم یک فنجان چای و یک تکه پنیر در کنار شومینه بخورند. پس از گفتگویی کوتاه و دوستانه در کنار شومینه، خرس به احساس خوشایند دوستی و اهمیت ارتباط دوستانه با دیگران پی می‌برد و موش و خرس با هم دوست می‌شوند.
کتاب مهمان برای خرس برنده‌ی جایزه‌ی بلندخوانی ای.بی.وایت، شده است. همچنین این کتاب، بهترین کتاب سال به انتخاب سایت آمازون و کتاب پرفروش سال نیویورک‌ تایمز بوده است.
لینک خرید کتاب مهمان برای خرس

مناسب برای گروه سنی  ۳ تا ۶ سال

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/cc62z
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفت‌وگوها شرکت کنید؟
در گفت‌وگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *