مجموعه‌ی پیشنهادی با عنوان «قصه‌های آنا کوچولو»

مجموعه آنا کوچولو، چهار کتاب تصویری است با نام‌های «آنا کوچولو و کلاه جادو»، «آنا کوچولو کمک!»، «آنا کوچولو از آن بالای بالا چه دید؟» و «وقتی آنا کوچولو سرما خورده بود».

مجموعه آنا کوچولو در مورد دختر خیلی‌خیلی کوچکی به نام آنا است که عمویی خیلی‌خیلی بلند و بزرگ دارد. عمو برای آنا دوست خوبی است، به‌طوری‌که وقتی مامان و بابای آنا خانه نیستند و یا وقتی آنا سرما‌ می‌خورد، عمو با او بازی می‌کند. عمو گاهی آنا را روی شانه‌هایش می‌نشاند تا از آن بالا همه‌چیز را ببیند و گاه هم برایش چشم‌بندی می‌کند. کارهای عموی آنا طوری است که همه بچه‌ها از آن‌ها لذت می‌برند.

مجموعه کتاب‌های اینگر ساندبری در سال ۱۹۶۶ وارد فهرست افتخار موسسه بین‌المللی کتاب برای نسل جوان و جایزه هانس کریستن اندرسون و در سال ۱۹۷۴ نیز وارد فهرست افتخار جایزه آسترید لیندگرن شده است. کتاب‌های او به ۳۲ زبان دنیا ترجمه شده‌اند.

این مجموعه از آن دسته کتاب‌هایی است که در خواندن آن‌ها کودک هم باید فعال باشد و با والدین همکاری کند. در این‌ صورت کتاب‌ خواندن مثل بازی می‌شود و به رشد زبانی و دقت کودک هم کمک می‌کند. به‌ همین‌ جهت پیشنهاد می‌شود که والدین قبلا کتاب‌ها را مطالعه کنند و بعد برای فرزند خود بخوانند.

مناسب برای گروه سنی ۳ تا ۶ سال

لینک خرید: مجموعه‌ی پیشنهادی با عنوان «قصه‌های آنا کوچولو»

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/gSXKc
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفت‌وگوها شرکت کنید؟
در گفت‌وگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *