مجموعه‌ی پیشنهادی «غذایی که می‌خوریم»

مجموعه‌ی پیشنهادی «غذایی که می‌خوریم»

مناسب برای گروه سنی ۳ تا۶ و ۷ تا ۹ سال

کفشدوزک ریزه میزه

شتر کوچولو هیچ‌وقت احساس گرسنگی نمی‌کند. او هیچ غذایی را هم دوست ندارد، حتی سبزه‌های تازه دشت و صحرا را هم دوست ندارد. کم‌کم، شتر لاغر و لاغرتر می‌شود. اما گوریل کوچولو، هرچیزی را که می‌بیند می‌خورد. او آن‌قدر می‌خورد تا چاق و مریض می‌شود. تمساح هم به جای خوردن غذاهای خودش، عاشق آب‌نبات، کیک و مرباست، اما دندان‌هایش یکی‌یکی خراب می‌شوند. اما کفشدوزک ریزه‌میزه، خیلی عاقل است…

لینک خرید کتاب کفشدوزک ریزه میزه

پرنده های غارتگر

میمون ها برای در امان نگه داشتن موزهای شان از دزدی پرنده ها، راه های گوناگون را آزمایش می کنند، از جمله این که موزها را به پنگوئن می دهند تا آن ها را در خانه ی یخچالی اش نگه دارد!

نویسنده در این کتاب با شیوه ای خلاقانه و جذاب و مثال هایی ساده و آسان فهم، مخاطبان را با چگونگی نگه داری از مواد غذایی در گذشته و اکنون آشنا می کند.

لینک خرید کتاب پرنده های غارتگر

شاه آهنی

یک پادشاه آهنی بود که تعداد زیادی خدمت‌کار داشت. خدمت‌کارها هر روز برای پادشاه غذا می‌پختند؛ ویتامین‌های باارزش، چربی‌های درشت، قندهای زرنگ، مواد معدنی تیره‌رنگ و پروتئین‌های قوی، هر روز به پادشاه خدمت می‌کردند تا او بتواند سالم بماند.

در این کتاب از انواع مواد غذایی صحبت شده است. معرفی انواع مواد غذایی و میکروب ها، نقش ویتامین و قند و مواد معدنی و … در مبارزه با میکروب ها در این کتاب آموزش داده می شود.

لینک خرید کناب شاه آهنی

موش جهانگرد

در کتاب موش جهانگرد از انواع غذا در دنیا صحبت شده است. موش جهانگرد با سفرهایی که می کند، چند نوع از غذاهای مردم اروپا و آمریکا و آسیا را معرفی می کند و نشان می دهد که: مردم هر کشور، طبق عادت غذایی خاصی غذا می خورند.

لینک خرید کتاب موش جهانگرد

ببر کوچولوی تنها

ببر کوچولوی تنها از طعم های مختلف غذاها صحبت شده است. در جریان یک جشن بزرگ، ببر کوچولوی تنها یاد می گیرد که: سوپ هم غذای بسیار خوش مزه ای است ولی هر کسی ممکن است غذای خاصی را دوست داشته باشد…

لینک خرید کتاب ببر کوچولوی تنها

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *