مجموعه‌ی پیشنهادی با موضوع اعتماد به نفس

تک و تنها توی این دنیا به این بزرگی

ساعت ۳ بعد از ظهر شده و پدر هنوز برای بردن پسرک از مدرسه به خانه نیامده است. پسرک به راه می افتد و به خانه شان می رود ولی آن جا هم با در بسته روبرو می شود.نگران می شود و فکر می کند که پدر و مادرش تصادف کرده اند و حالا او حامی و قیم برادرش هم هست. بنابراین به مهد کودک می رود و برادرش را به خانه می آورد.

مناسب برای گروه سنی ۳ تا ۶ و ۷ تا ۹ سال
لینک خرید کتاب تک و تنها توی این دنیا به این بزرگی

قورباغه قورباغه است

هنگامی که قورباغه تصویر خود را در آب می بیند احساس رضایت و خوشبختی می کند. اما اردک از راه می رسد و توانایی های خود را به رخ او می کشد: از پرهای سفیدش و توانایی پرواز کردن می گوید.
قورباغه با دیدن پرواز اردک اعتماد به نفس خود را ازدست می دهد و تلاش می کند پرواز کند ولی بال های ساختگی او چندان دوام نمی آورد و درهم می شکند و با سر به درون رودخانه سقوط می کند… .

مناسب برای گروه سنی ۷ تا ۹ سال
لینک خرید کتاب قورباغه قورباغه است

موشی و خودش

موشی خودش را دوست دارد. او می داند چه توانایی هایی دارد و تلاش می کند کارهایی را که بلد نیست یاد بگیرد. او می داند حتما نباید بهترین باشد، بلکه مهم این است که تمام تلاشش را بکند.

مناسب برای گروه سنی ۳ تا ۶ و ۷ تا ۹ سال
لینک خرید کتاب موشی و خودش

وروجک

قد وروجک فقط کمی از قد گربه اش بلندتر است. او کوتاه ترین دختر کلاس است. دندان هایش شبیه دندان گراز است و صدایش شبیه قورباغه ای که مار بوآ فشارش داده باشد. در مدرسه جدید پسر کله پوکی او را دست می اندازد. اما وروجک با توانایی هایی که دارد او را وادار به عقب نشینی می کند.

مناسب برای گروه سنی ۷ تا ۹ سال
لینک خرید کتاب وروجک

 

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/eVDkA
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفت‌وگوها شرکت کنید؟
در گفت‌وگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *