آشنایی با کتاب امپراتور سیب زمینی چهارم

امپراتور سیب زمینی چهارم

امپراتور سیب زمینی چهارم یکی از عاشقان مادر زمین بود و جانش را برای پایداری جهان سبز فدا کرد. این داستان را تنها کسانی باید بخوانند که مادر زمین را دوست دارند و دل‌شان می‌خواهد این مادر مهربان همیشه سبز و پایدار بماند. اگر مادر زمین را دوست ندارید که چنین چیزی ممکن نیست، زیرا همگان مادر زمین را دوست دارند، باز هم این داستان را بخوانید. آن هنگام شاید همه ما گامی در راه پایداری جهان سبز برداریم.

این کتاب داستانی فانتزی درباره‌ی نبرد نیروهای آشپزخانه‌ای با نیروهای کثیف است که سرگرم نابودی زیست بوم ما هستند. امپراتور سیب‌زمینی چهارم در این نبرد قهرمانانه، فرمانده نیروهای آشپزخانه‌ای است که تمدن و کشورشان از سوی نیروهای کثیف تهدید می‌شود. اگر می‌خواهید این قهرمان محیط زیست را بشناسید، این داستان رابخوانید.

امپراتور سیب‌زمینی چهارم که در سال ۱۹۹۴ در فهرست افتخار دفتر بین‌المللی کتاب برای نسل جوان قرار گرفت و در مهرماه ۱۳۹۵ با دریافت چهار لاک‌پشت پرنده در فهرست بهترین کتاب‌های کودک و نوجوان قرار گرفت.

این کتاب به زبان ترکی استانبولی نیز در ترکیه چاپ و منتشر شده است.

موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان، درآمد حاصل از انتشار این کتاب را به برنامه‌ی ترویج کتاب‌خوانی «با من بخوان» اختصاص داده است. «با من بخوان» پروژه‌ای است که از سال ۱۳۹۰ از سوی موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان با شعار «همه کودکان حق دارند کتاب باکیفیت بخوانند» برای ترویج کتاب‌خوانی با کودکان خانواده‌های کم‌درآمد، کودکان محروم و کودکان در بحران راه‌اندازی شده است.

مناسب برای گروه سنی ۱۰ تا ۱۲ و ۱۳ سال به بالا
خرید کتاب امپراتور سیب زمینی چهارم

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/GRtFX
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *