کتاب پیشنهادی

آشنایی با کتاب امپراتور سیب زمینی چهارم

کتاب امپراتور سیب زمینی چهارم

امپراتور سیب زمینی چهارم

امپراتور سیب زمینی چهارم یکی از عاشقان مادر زمین بود و جانش را برای پایداری جهان سبز فدا کرد. این داستان را تنها کسانی باید بخوانند که مادر زمین را دوست دارند و دل‌شان می‌خواهد این مادر مهربان همیشه سبز و پایدار بماند. اگر مادر زمین را دوست ندارید که چنین چیزی ممکن نیست، زیرا همگان مادر زمین را دوست دارند، باز هم این داستان را بخوانید. آن هنگام شاید همه ما گامی در راه پایداری جهان سبز برداریم.

«کتاب امپراتور سیب زمینی چهارم» داستانی فانتزی درباره‌ی نبرد نیروهای آشپزخانه‌ای با نیروهای کثیف است که سرگرم نابودی زیست بوم ما هستند. امپراتور سیب‌زمینی چهارم در این نبرد قهرمانانه، فرمانده نیروهای آشپزخانه‌ای است که تمدن و کشورشان از سوی نیروهای کثیف تهدید می‌شود. اگر می‌خواهید این قهرمان محیط زیست را بشناسید، این داستان رابخوانید.

کتاب امپراتور سیب زمینی چهارم که در سال ۱۹۹۴ در فهرست افتخار دفتر بین‌المللی کتاب برای نسل جوان قرار گرفت و در مهرماه ۱۳۹۵ با دریافت چهار لاک‌پشت پرنده در فهرست بهترین کتاب‌های کودک و نوجوان قرار گرفت.

این کتاب به زبان ترکی استانبولی نیز در ترکیه چاپ و منتشر شده است.

موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان، درآمد حاصل از انتشار «کتاب امپراتور سیب زمینی چهارم» را به برنامه‌ی ترویج کتاب‌خوانی «با من بخوان» اختصاص داده است. «با من بخوان» پروژه‌ای است که از سال ۱۳۹۰ از سوی موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان با شعار «همه کودکان حق دارند کتاب باکیفیت بخوانند» برای ترویج کتاب‌خوانی با کودکان خانواده‌های کم‌درآمد، کودکان محروم و کودکان در بحران راه‌اندازی شده است.

مناسب برای گروه سنی ۱۰ تا ۱۲ و ۱۳ سال به بالا
خرید کتاب امپراتور سیب زمینی چهارم

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/GRtFX

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *