کتاب پارچه ای لاک پشت و زرافه

کتاب پارچه ای لاک پشت و زرافه دارای دو عروسک انگشتی زرافه و لاک پشت است که می‌توانند به صفحه‌های مختلف کتاب سرک بکشند و با دوستانشان دیدار کنند.
جنس کتاب پارچه ای لاک پشت و زرافه از پارچه پولیشی نرم و ضد حساسیت برای نوزادان دوخته شده است و دارای دندان‌گیر پلاستیکی و بندینکی برای آویزان کردن است.

کتاب پارچه ای جغد و درخت

کتاب پارچه ای جغد و درخت بر اساس بازی قایم‌موشک و دالی ساخته شده است. با کنار زدن پوشش‌ها کودکان به دنبال جغد می‌گردند و گاهی به جای جغد، با جانور جدیدی آشنا می‌شوند.
کتاب پارچه ای جغد و درخت از جنس پارچه پولیشی نرم و ضد حساسیت برای نوزادان دوخته شده است و دارای دندان‌گیر پلاستیکی، جغجغه و بندینکی برای آویزان کردن است.

کتاب پارچه ای ماهی و دریا

این کتاب پارچه ای که به شکل ماهی است، نوزادان و نوپایان را با چند جانور دریازی (ماهی، ستاره دریایی، خرچنگ، هشت‌پا و لاک‌پشت) آشنا می‌کنند.
برگه‌های کتاب پارچه ای ماهی و دریا از پارچه پولیشی نرم و ضد حساسیت دوخته شده است و جانوران با پارچه‌هایی از جنس‌ متفاوت بر روی برگه‌های کتاب تکه‌دوزی شده‌اند که حس لامسه کودک را تحریک می‌کند. رنگ‌های شاد کتاب حس بینایی کودک را تحریک می‌کند.

کتاب پارچه ای حیوانات

کتاب پارچه ای حیوانات، به شکل نواری از تصویرهای به هم پیوسته است که به شکل آکاردئونی باز می‌شود و کودکان را با پنج حیوان فیل روباه، شیر، میمون و گورخر و نام و واک اول این پنج حیوان به زبان انگلیسی آشنا می‌کند.
جنس برگه‌های کتاب پارچه ای حیوانات از پارچه پولیشی نرم و ضد حساسیت برای نوزادان دوخته شده است و دارای دندان‌گیر پلاستیکی و بندینکی برای آویزان کردن است.

برای کودکان صفر تا ۳ سال

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/BuhCW
2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفت‌وگوها شرکت کنید؟
در گفت‌وگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *