نمایش دادن همه 15 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 36 48 56
بابای پرنده ی من
بستن

بابای پرنده ی من

190,000 ریال
لیزی مادرش را از دست داده و از پدرش مراقبت می‌کند. در شهر مسابقه‌ی انسان‌های پرنده برگزار می‌شود. پدر بال‌هایی را که خودش ساخته، پشتش آویزان می‌کند و دست‌هایش را مثل بال پرندگان تکان می‌دهد. عمه دورین با شرکت در این مسابقه مخالف است. لیزی از بابا حمایت می‌کند و خودش هم در مسابقه شرکت می‌کند. آیا بابا و لیزی در این مسابقه پیروز می‌شوند؟
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/hxKgn
بستن

پدر اسلاگ

80,000 ریال
بهار تازه از راه رسیده بود، اسلاگ همراه دوستش دیوید تصمیم داشتند به مغازه قصابی بروند که اسلاگ پدرش را که مدت‌ها پیش مرده بود روی نیمکت کنار پارک با کلاه وعصا می‌بیند. پدرش به قولش عمل کرده بود و در بهار برگشته بود...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/covHT
گل
بستن

گِل

120,000 ریال
غریبه‌ای در شهر است؛ استفان رز. پدر و مادر و رفیقی ندارد. آمده است تا با ماری دیوانه زندگی کند. درباره‌اش حرف‌ها و شایعه‌های فراوانی بر سر زبان‌هاست. اما یک چیز حتما درست است؛ در موجودات زشتی که او با گِل درست می‌کند، جادویی وجود دارد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/JPTmw
وحشی
بستن

وحشی

90,000 ریال
داستان «وحشی» داستانی است تاثیر گذار در باره ی خانواده که به شیوه ی هوشمندانه ای نشان می دهد، چه طور زخم ها التیام می یابند و رنج ها عمر زیادی ندارند و رنگ می بازند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/bl8hU
اسکلیگ و بچه ها
بستن

اسکلیگ و بچه ها

95,000 ریال
مایکل مثل همه پسربچه‌هایی است که به مدرسه می‌روند، فوتبال بازی می‌کنند و از معلم‌ها خوششان نمی‌آید. آن‌ها به تازگی خانه‌‌شان را عوض کرده‌اند. مینا دختر همسایه خانه جدیدشان بچه‌ای کاملا غیرعادی است. اما مشکل مایکل اسکلیگ است. موجودی که زیر کتش چیزی شبیه دو تا بال پنهان کرده است.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/E66jx
بستن

چشم بهشتی

120,000 ریال
«ارین لو»، «ژانویه کار» و «موش گالن» کودکان یتیمی هستند که حتی نام واقعی خود را نمی دانند. آن ها در وایت گیتز همراه با کودکان بی سرپرست دیگر زندگی می کنند، در خانه ای که شاید عذاب آورترین بخش زندگی در آن، دلسوزی های تهوع آور و غیرقابل تحمل «خانم مورین»، رئیس این یتیم خانه باشد.آن ها که برای خروج از وایت گیتز با مشکلی مواجه نیستند، یک روز تصمیم می گیرند...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/RF42w
قصه ی آنجلینو براون
بستن

قصه‌ی آنجلینو براون، پری کوچکی که از جیب راننده‌ی اتوبوس درآمد

380,000 ریال
پری کوچولو، توی جیب کت برت، کنار قلب او، بال‌بال می‌زند. برت پشت چراغ راهنمایی، یواشکی نگاهی به داخل جیبش می‌اندازد و می‌بیند دو تا چشم ریز براق نگاهش می‌کنند. در همان حال، دختری از صندلی عقب داد می‌زند: «اون... اونی که تو جیبتونه پسر کوچولوی شماست؟»
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/1Y95v
رنگ خورشید
بستن

رنگ خورشید

290,000 ریال
روزی که جیمی کیلن می‌میرد و دوباره زنده می‌شود، یک روز تابستانی معمولی است. روزی در اواسط تعطیلات که انگار زمان متوقف شده است...
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/Hl4TP

آتش خوارها

195,000 ریال
بابی برنز، پسر نوجوانی است که پدرش مبتلا به بیماری افسردگی ناشی از جنگ است. او در دهکده ی ساحلی به نام کیلی در نیوکسل انگلستان که دارای زغال سنگ است، زندگی می کند. مردم در این شهر به کار جمع آوری ذغال سنگ از دریا مشغول هستند. روزی او همراه با مادرش با مردی ژولیده و بی خانمان به نام مک نالتی رو به رو می شود که آتش می خورد و کارهای عجیب و غریب می کند. او معرکه گیر است و شعبده بازی می کند و به نظر موجی می آید. در این شهر و در انگلستان نگران جنگ هستند. سال ۱۹۶۲ است و روسیه موشک های اتمی اش را در کوبا کار گذاشته و مستقیم امریکا را نشانه گرفته است و هر آن ممکن است شلیک کند. مک نالتی که آتش خوار و از همرزمان پدر بابی در سال ۱۹۴۲ در جنگ برمه است، هیچ چیز از گذشته را به خاطر ندارد و یا شاید می خواهد گذشته را فراموش کند، او که صدمه دیده ی جنگ است و همه چیزش را از دست داده، هیچ سرانجامی به جز یک مرگ غم انگیز ندارد....
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/zulKE

اسم من مینا است و عاشق شبم – وقتی شب ها دنیا تو خوابه ، همه چیز ممکن می شه

260,000 ریال
در یک شب مهتابی دفترچه‌ای خالی روی میز قرار گرفته و دخترکی نه ساله با موهای مشکی خیال دارد خاطرات خود را در آن بنویسد. او دفترچه‌اش را باز می‌کند و نخستین جمله‌‍اش را می‌نویسد: « اسم من مینا است و من عاشق شبم ».
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/at5O9

بوته زار کیت

100,000 ریال

کیت، تازه با پدر و مادرش به استونی گیت، زادگاه پدرش آمده تا با پدربزرگش زندگی کنند و او را از تنهایی درآورند. استونی گیت، شهر کوچکی در کنار یک معدن قدیمی است. جایی که، پدربزرگ او و بسیاری دیگر از مردان شهر نسل پشت نسل در آن کار کرده اند. پدربزرگ، کم کم با ترانه‌ها و خاطره‌هایش، میراث بزرگی را برای کیت به جای می‌گذارد، چیزی که هویت او را می‌سازد...

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/7krJF

تابستان زاغچه

65,000 ریال
یام و مکس دو پسر نوجوان ساکن در یکی از روستاهای انگلستان در تعطیلات تابستان به سر می‌برند. خانواده مکس از روستائیان و پدر لیام نویسنده و مادرش هنرمند و عکاس هستند. آن‌ها هنگام بازی و کندن زمین به خیال پیدا کردن گنج، چاقویی کهنه پیدا می‌کنند که در سراسر تابستان لیام آن را با خود به همه‌جا می‌برد.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/ZRxVj

قلب پنهان

70,000 ریال
«قلب پنهان بهترین کتاب دیوید آلموند است.» (لیتری ریویو) «این داستان جذاب به روح غنا می‌بخشد و تخیل‌برانگیز است» (دیلی تلگراف)
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/TlyYy

پسری که تا ماه بالا رفت

70,000 ریال
همین چند وقت پیش، در یکی از شهرهای شمالی انگلستان، پسری به اسم پل زندگی می‌کرد که نسبتا تنها بود. خانه‌ی او در زیرزمین و پایین‌ترین طبقه یک برج مسکونی بزرگ بود.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/m3BEJ

کیت گربه ماه

80,000 ریال

در یک شب مهتابی که همه ی خانواده در خواب و رویا فرو رفته اند، کیت با صدای گربه از خواب می پرد: ""میو، میو"" کیت پاسخ می دهد: ""میو میو"" کیت کم کم به یک گربه تغییر شکل می دهد و به همراه گربه ی سفید یک گردش شبانه ی شگفت انگیز را آغاز می کند.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/ASuAN