نمایش دادن همه 6 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 36 48 56

سرماخوردگی خرس

90,000 ریال

خرس بدجوری سرما خورده و حالش خیلی بد است. او فکر می‌کند که کسی تا به حال مثل او مریض نشده. موش به خانه خرس می‌آید تا کمکش کند. اما هر کاری می‌کند نمی‌تواند خرس بداخلاق و غرغرو را خوشحال کند. تا این‌که...

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/x6BFC
کتاب برای خرس
بستن

کتاب برای خرس – مجموعه ماجراهای خرس و موش

90,000 ریال
خرس اصلا دوست ندارد به کتابخانه برود چون فکر می‌کند تمام کتاب‌های لازم را در خانه‌اش دارد ولی با اصرار موش برای اولین‌بار به کتابخانه می‌رود. خرس از کتابخانه خوشش نمی‌آید و می‌خواهد به خانه برگردد که صدایی توجه‌اش را جلب می‌کند و پشیمان می‌شود.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/gYKBw

روز تولد خرس

80,000 ریال

خرس روزهای تولد را دوست ندارد. جشن تولد و کیک تولد را دوست ندارد. کارت دعوت تولد و بادکنک و شمع روشن کردن را هم دوست ندارد. راستش، هر چیزی را که به تولد مربوط می‌شود دوست ندارد. او دلش می‌خواهد روز تولدش تنها باشد و خانه‌اش را تمیز کند. اما موش کوچولو خیال ندارد بگذارد خرس روز تولدش تنها بماند.

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/mMl6H
مجموعه ماجراهای خرس و موش
بستن

مجموعه ماجراهای خرس و موش

80,000 ریال95,000 ریال
«مجموعه ماجراهای خرس و موش» درباره‌ی دوستی موش با یک خرس است. ابتدای هر داستان خرس بداخلاق  است و از این دوستی فراری، ولی هربار موش با کارهایی که انجام می‌دهد خرس را خوشحال و راضی می‌کند.
لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/5bZlm

مهمان برای خرس

95,000 ریال

خرس اصلاً مهمان دوست ندارد. روی در خانه‌اش هم کاغذی چسبانده و رویش نوشته «ورود مهمان ممنوع». تا اینکه روزی یک موش کوچولوی سمج در خانه اش را می زند...

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/jfHSq

وقت خواب خرس

80,000 ریال

خرس دوست دارد شب‌ها موقع خواب، همه چیز مرتب و منظم باشد. خانه‌اش ساکتِ ساکت باشد. لیوان آبش کنار تختش باشد و کلاه خوابش درست روی سرش قرار گرفته باشد. اما یک شب موش به خانه خرس می‌آید تا شب را در خانه او بخوابد. اما خرس چطور می‌تواند با این همه سوصدای موش بخوابد!

لینک کوتاه شده: https://hodhod.com/oqQIV