دسته بندی ها

مشاوره در انتخاب کتاب کودک و نوجوان

کتاب‌های موجود در کتاب هدهد طیف وسیعی از موضوعات را دربرمی‌گیرند. کتاب‌ها در زمینه‌های ادبیات، هنر، مهارت‌های زندگی، حفاظت از محیط زیست، علمی، تاریخی، مهارتی و سرگرمی، مرجع کودکان، بسته‌های آموزش خلاق فارسی‌آموز و ریاضی‌آموز و همچنین کتاب‌های پارچه‌ای برای کودکان و نوجوانان گردآوری شده‌اند. این کتاب‌ها با بررسی فهرست‌های شورای کتاب کودک و لاک پشت پرنده انتخاب و از سوی کارشناسان کتاب در موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان بررسی و تایید شده‌اند.

در کنار کتاب‌های حوزه کودک، کتاب‌هایی نیز درباره کودکان برای بزرگسالان در زمینه‌های روانشناسی و پرورش کودکان، آموزش‌وپرورش و درباره ادبیات کودکان در کتاب هدهد موجود است که این کتاب‌ها هم پس از بررسی کارشناسان کتاب در موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان به مجموعه هدهد افزوده می‌شوند.

بنابراین کتاب هدهد مرجع جامعی از کتاب‌های باکیفیت کودکان و مربوط به کودکان است که می‌تواند پاسخگوی نیازهای کودکان، نوجوانان، مربیان، آموزگاران و پدرها و مادرها باشد.

کارشناسان کتاب هدهد با تسلط به موضوعات کتاب‌ها، می‌توانند بهترین راهنما و مشاور در انتخاب کتاب، متناسب با نیازهای مخاطبان و مشتریان گرامی باشند و کتاب‌های مناسب در هر گروه سنی را بر اساس درخواست به آن‌ها معرفی کنند.

اطلاعات کتاب هدهد
  • توجه بفرمایید: کتاب هدهد یک فروشگاه آنلاین است. لطفا حضوری مراجعه نکنید.
  • ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه ۷.۳۰ تا ۱۵.۳۰
  • تلفن مشاوره در ساعات اداری شنبه تا چهارشنبه: ۸۸۵۵۳۵۲۸
  • نشانی: تهران، خیابان یوسف آباد، خیابان وفاکیش توحیدی (بیست و سوم)، کوی ۲۳ شایان، پلاک ٢۶، درب سمت چپ، تک زنگ.
  • شماره تلگرام و واتس‌اپ کارشناس ۱: ۰۹۳۶۵۹۴۲۳۲۳ - لینک تلگرام کارشناس 1
  • شماره تلگرام و واتس‌اپ کارشناس ۲: ۰۹۳۶۵۹۴۲۲۴۵ - لینک تلگرام کارشناس 2
ورود / ثبت‌ نام سبد خرید علاقمندی ها گروه سنی تماس