دسته بندی ها

شرایط و قوانین

مشتری/ کاربر گرامی خواهشمند است آنچه در زیر و در بندهای جداگانه آمده است را با شکیبایی و ریزبینی بخوانید، زیرا داد و ستد ما با شما بر این پایه شکل می­‌گیرد.

پیش آگهی

فروشگاه کتاب هدهد بخش فروش کتاب موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان است که با هدف فرهنگی و اقتصادی راه ­اندازی شده است. در این فروشگاه هرگونه کتاب یا کالایی تنها هنگامی در برابر دید شما گذاشته می‌شود که سلامت آن برای خانواده و مخاطبان کودک و نوجوان از سوی کارشناسان موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان تایید شده باشد. ما در برابر این سلامت و درستی پاسخگو هستیم. در مورد کالاهایی مانند کتاب پارچه­‌ای و کتاب حمام که ویژه کودکان خردسال است و همچنین اسباب­‌بازی‌ها، جنس و رنگ این کالاها پس از بررسی و اطمینان از سلامت، برای فروش گذاشته می­شود.

نشانی و شماره‌های تماس با کتاب هدهد در پایین صفحات سایت و همچنین در بخش «تماس با ما» آمده است. نشانی دامنه‌های ثبت شده به نام کتاب هدهد نیز به قرار زیر است:

hodhod.com

 قوانین عمومی

آنچه که در فروشگاه کتاب هدهد ارائه می­‌شود افزون بر درستی و سلامت فرهنگی، از قوانین عمومی کشور نیز پیروی می‌کند. در این سایت کالایی که با قوانین اخلاقی و انتظامی دولت و جامعه ناسازگار باشد، در معرض فروش گذاشته نمی‌شود. همچنین همه این کالاها برابر با قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده ارائه می‌شود و مشتری/ کاربر باید هنگام خرید از فروشگاه کتاب هدهد به این نکات توجه داشته باشد.

 تعریف مشتری یا کاربر

تا هنگامی که سایت کتاب هدهد را مشاهده و بررسی می‌کنید، بازیدکننده هستید. هنگامی که در سایت کتاب هدهد ثبت‌نام می­‌کنید و به شما شماره یا عنوان کاربری داده می‌شود، کاربر هستید و هنگامی که از سایت کتاب هدهد از راه دور و با ثبت سفارش به صورت آنلاین خرید می‌کنید، مشتری/ کاربر هستید.

خرید کالا برای کودکان زیر دوازده سال باید با نظارت و پذیرش سرپرست خانواده باشد. در صورتی که کودک یا نوجوان قصد خرید از این فروشگاه را به صورت آنلاین دارد، فرض براین است که مجوز لازم را از سرپرستان خود دارد.

ثبت سفارش
پس از ثبت سفارش و خرید قطعی، هیچ‌گونه تغییری در سفارش نمی‌توانید انجام دهید. امکان پس دادن یا تعویض کتاب‌ها به هیچ عنوان وجود ندارد.

پس از ثبت نهایی سفارش و پرداخت هزینه، سیستم به صورت خودکار فاکتور صادر می‌کند. در صورت اصلاح اطلاعات کاربری، تغییرات برای سفارش‌های بعدی در نظر گرفته می‌شوند. بنابراین هرگونه ویرایش اطلاعات (تغییر آدرس، تغییر شماره تماس و…) پس از ثبت سفارش، در فاکتور ثبت نمی‌شود. در صورت لزوم اصلاح اطلاعات، حتما با فروشگاه تماس بگیرید و اطلاع دهید.

 حقوق فروشگاه

تمام تصاویر و توضیحات معرفی کتاب‌های سایت کتاب هدهد را کارشناسان کتاب هدهد به طور اختصاصی برای استفاده در این سایت تولید می‌کنند. بنابراین شما تنها با ذکر منبع (سایت کتاب هدهد) مجاز به استفاده و انتشار این مطالب در سایت‌هایی با هدف اقتصادی هستید.

معرفی فروشگاه کتاب هدهد در سایت‌ها و نشریه‌ها آزاد است.

 سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه کتاب هدهد متعهد است که از اطلاعات شخصی شما به خوبی نگه­داری کند و برای هیچ هدفی جز تماس با کاربر/ مشتری استفاده دیگری از آن نکند یا آن را در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار ندهد.

نمایندگی

فروشگاه کتاب هدهد، در هیچ کجای ایران یا جهان نمایندگی ندارد. راه‌های ارتباطی با این فروشگاه در صفحه تماس با ما آمده است. ارتباط با فروشگاه کتاب هدهد از راه ایمیل، تلگرام، تلفن و نیز به صورت حضوری امکان‌پذیر است.

نقد و دیدگاه‌ها

فروشگاه کتاب هدهد و کارشناسان موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان برپایه شعار مشتری محوری از هر نوع نقد و دیدگاهی که بتواند به پیشرفت و بهبود رابطه میان مشتری و فروشگاه بی‌انجامد استقبال می­‌کند.

قوه قهریه یا وضعیت فورس ماژور

تمامی بندها و قوانین مندرج، در وضعیت عادی انجام‌­پذیر است و با هرگونه وضعیت فورس ماژور، فروشگاه کتاب هدهد مسئولیت‌های خود را برابر با وضعیت فورس ماژور تعریف شده در قوانین کشوری و دولتی انجام می‌دهد.

کلیه محتویات سایت کتاب هدهد شامل قانون حق تکثیر و از آن  مؤسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان است.

هزینه‌ی ارسال بسته‌های پستی

هزینه‌ی ارسال بسته‌های پستی بر اساس تعرفه‌های شرکت پست به علاوه هزینه ارسال بسته به مرکز پستی محاسبه می‌شود.

اطلاعات کتاب هدهد
  • توجه بفرمایید: کتاب هدهد یک فروشگاه آنلاین است. لطفا حضوری مراجعه نکنید.
  • ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه ۷.۳۰ تا ۱۵.۳۰
  • تلفن مشاوره در ساعات اداری شنبه تا چهارشنبه: ۸۸۵۵۳۵۲۸
  • نشانی: تهران، خیابان یوسف آباد، خیابان وفاکیش توحیدی (بیست و سوم)، کوی ۲۳ شایان، پلاک ٢۶، درب سمت چپ، تک زنگ.
  • شماره تلگرام و واتس‌اپ کارشناس ۱: ۰۹۳۶۵۹۴۲۳۲۳
  • شماره تلگرام و واتس‌اپ کارشناس ۲: ۰۹۳۶۵۹۴۲۲۴۵
ورود / ثبت‌ نام سبد خرید علاقمندی ها گروه سنی تماس