کتاب هدهد کالاهای خود را از راه‌های زیر به دست مشتریان خود می‌رساند.

 

ارسال با پست:

‎‫تنها سفارش‌های ثبت شده در سایت از طریق پست ارسال می‌شوند. زمان ثبت سفارش در سایت، نامحدود و در ۲۴ ساعت شبانه روز ممکن است.

‎‫بررسی سفارش‌های ثبت شده از سوی فروشگاه تنها در ساعت‌های کاری از شنبه تا پنج‌شنبه در دفتر فروشگاه کتاب هدهد و در ساعت‌‌های کاری از ۹ صبح تا ۴ بعدازظهر انجام می‌شود. سفارش‌‌های ثبت شده در سایت، روزهای زوج به پست تحویل داده می‌شوند. دریافت کتاب‌ها با پست سفارشی تا ۶ روز کاری و با پست پیشتاز تا ۳ روز کاری به طول می‌انجامد.

در مواردی که روز یا روزهای بعد از سفارش تعطیل رسمی باشد، ارسال بسته در اولین روز زوج کاری بعد از تعطیلی انجام می‌گیرد.

‎‫کاربر/ مشتری متعهد است که نشانی پستی خود را به درستی و همراه با کد پستی ارائه دهد. هر نوع اشتباه در نشانی یا عدم حضور در هنگام تحویل کالا بنابر قوانین شرکت پست برعهده کاربر/ مشتری است و ارسال دوباره آن متضمن تامین همه هزینه‌های اضافی خواهد بود.

هزینه‌ی ارسال بسته‌های پستی بر اساس تعرفه‌های شرکت پست محاسبه می‌شود.

 

ارسال با تیپاکس:

ارسال کتاب با تیپاکس فقط برای دوستان شهرستانی که در مرکز استان زندگی می‌کنند امکان‌پذیر است. برای دریافت کتاب از طریق تیپاکس، کاربر/مشتری باید سفارش خود را از طریق پیام به تلگرام هدهد (۰۹۳۶۵۹۴۲۳۲۳) و یا تماس تلفنی با فروشگاه کتاب هدهد (۸۸۵۵۳۵۲۸-۰۲۱) انجام دهد.

ارسال با تیپاکس همانند پست است اما از نظر قیمت کمی بیشتر از پست می‌شود. هزینه ارسال با تیپاکس بر اساس تعرفه‌های شرکت تیپاکس است و تا وزن ۶ کیلوگرم حدود ۱۵۰۰۰ تومان می‌شود و هنگام تحویل بسته، درب منزل به مامور تیپاکس پرداخت می‌شود.

ارسال سفارش از طریق تیپاکس بعد از واریز مبلغ سفارش از سوی مشتری انجام می‌شود و دریافت بسته ارسالی با تیپاکس ۳ روز کاری به طول می‌انجامد.

 

ارسال با پیک:

ارسال کتاب با پیک تنها برای کاربران/ مشتریان در شهر تهران امکان‌پذیر است. برای دریافت کتاب از طریق پیک، کاربر/ مشتری باید سفارش خود را از طریق پیام به تلگرام هدهد (۰۹۳۶۵۹۴۲۳۲۳) و یا تماس تلفنی با فروشگاه کتاب هدهد (۸۸۵۵۳۵۲۸-۰۲۱) انجام دهد.

هزینه ارسال سفارش با پیک، به عهده مشتری است و بر اساس تعرفه‌های پیک مشخص می‌شود.

 

در تمام موارد (پست، تیپاکس یا پیک)، ارسال سفارش‌های بالای ۲۰۰ هزار تومان رایگان است.