کتاب هدهد کالاهای خود را از راه‌های زیر به دست مشتریان خود می‌رساند.

ارسال با پست:

‎‫تنها سفارش‌های ثبت شده در سایت از طریق پست ارسال می‌شوند. زمان ثبت سفارش در سایت، نامحدود و در ۲۴ ساعت شبانه روز ممکن است.

‎‫بررسی سفارش‌های ثبت شده از سوی فروشگاه تنها در ساعت‌های کاری از شنبه تا پنج‌شنبه در دفتر فروشگاه کتاب هدهد و در ساعت‌‌های کاری از ۹ صبح تا ۴ بعدازظهر انجام می‌شود. سفارش‌‌های ثبت شده در سایت، روزهای زوج به پست تحویل داده می‌شوند. دریافت کتاب‌ها با پست سفارشی تا ۶ روز کاری و با پست پیشتاز تا ۳ روز کاری به طول می‌انجامد.

در مواردی که روز یا روزهای بعد از سفارش تعطیل رسمی باشد، ارسال بسته در اولین روز زوج کاری بعد از تعطیلی انجام می‌گیرد.

‎‫کاربر/ مشتری متعهد است که نشانی پستی خود را به درستی و همراه با کد پستی ارائه دهد. هر نوع اشتباه در نشانی یا عدم حضور در هنگام تحویل کالا بنابر قوانین شرکت پست برعهده کاربر/ مشتری است و ارسال دوباره آن متضمن تامین همه هزینه‌های اضافی خواهد بود.

هزینه‌ی ارسال بسته‌های پستی بر اساس تعرفه‌های شرکت پست به علاوه هزینه ارسال بسته به مرکز پستی محاسبه می‌شود.

ارسال با تیپاکس:

ارسال کتاب با تیپاکس فقط برای دوستان شهرستانی که در مرکز استان زندگی می‌کنند امکان‌پذیر است. برای دریافت کتاب از طریق تیپاکس، کاربر/مشتری باید سفارش خود را از طریق پیام به تلگرام هدهد (۰۹۳۶۵۹۴۲۳۲۳) و یا تماس تلفنی با فروشگاه کتاب هدهد (۸۸۵۵۳۵۲۸-۰۲۱) انجام دهد.

ارسال با تیپاکس همانند پست است اما از نظر قیمت کمی بیشتر از پست می‌شود. هزینه ارسال با تیپاکس بر اساس تعرفه‌های شرکت تیپاکس است و تا وزن ۶ کیلوگرم حدود ۱۵۰۰۰ تومان می‌شود و هنگام تحویل بسته، درب منزل به مامور تیپاکس پرداخت می‌شود.

ارسال سفارش از طریق تیپاکس بعد از واریز مبلغ سفارش از سوی مشتری انجام می‌شود و دریافت بسته ارسالی با تیپاکس ۳ روز کاری به طول می‌انجامد.

ارسال با پیک:

ارسال کتاب با پیک تنها برای کاربران/ مشتریان در شهر تهران امکان‌پذیر است. برای دریافت کتاب از طریق پیک، کاربر/ مشتری باید سفارش خود را از طریق پیام به تلگرام هدهد (۰۹۳۶۵۹۴۲۳۲۳) و یا تماس تلفنی با فروشگاه کتاب هدهد (۸۸۵۵۳۵۲۸-۰۲۱) انجام دهد.

هزینه ارسال سفارش با پیک، به عهده مشتری است و بر اساس تعرفه‌های پیک مشخص می‌شود.

در تمام موارد (پست، تیپاکس یا پیک)، ارسال سفارش‌های بالای ۲۰۰ هزار تومان رایگان است.