دسته بندی ها

بازی فکری و اسباب‌بازی آموزشی و کمک‌آموزشی

اسباب‌بازی‌ها نقش بسیار مهمی در زندگی کودک دارند. زمانی که کودک مشغول بازی با اسباب‌بازی‌هایش است، در واقع در حال آموختن مهارت‌های زندگی است. اسباب‌بازی‌ها علاوه بر اینکه برای کودکان جنبه‌ی سرگرمی و تفریح دارند، به رشد توانایی‌های جسمی و ذهنی کودک هم کمک بسیار زیادی می‌کنند. بنابراین نباید نقش اسباب‌بازی‌ها را در زندگی کودک دست کم گرفت.

کودک در حین بازی، مهارت‌های ذهنی و حرکتی خود را تقویت می‌کند، مهارت حل مساله را می‌آموزد، تعامل با دیگران را تمرین می‌کند و… .

بازار اسباب‌بازی، پر است از اسباب‌بازی‌های رنگارنگ و متنوع. اما برای انتخاب اسباب‌بازی مناسب چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

برای خرید بازی فکری و اسباب بازی آموزشی و کمک‌آموزشی باید توجه داشته باشیم که اسباب‌بازی را متناسب با سن و توانایی‌های ذهنی و جسمی کودک انتخاب کنیم. اسباب‌بازی‌هایی را در دسترس کودک قرار دهیم که امن و بی‌خطر باشند. اسباب‌بازی‌هایی که تیز و برنده هستند یا امکان بلعیده شدن دارند، برای کودک مناسب نیستند. توجه داشته باشیم که اسباب‌بازی‌ها از مواد بهداشتی و استاندارد ساخته شده باشند.

در کتاب هدهد همان‌طور که کتاب‌ها از نظر کیفیت بررسی می‌شوند، برای گزینش اسباب‌بازی‌ها هم معیارها و استانداردهایی در نظر گرفته می‌شود که اسباب‌بازی‌هایی با کیفیت و مناسب برای رشد کودک در اختیار شما قرار بگیرد.

اطلاعات کتاب هدهد
  • توجه بفرمایید: کتاب هدهد یک فروشگاه آنلاین است. لطفا حضوری مراجعه نکنید.
  • ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه ۷.۳۰ تا ۱۵.۳۰
  • تلفن مشاوره در ساعات اداری شنبه تا چهارشنبه: ۸۸۵۵۳۵۲۸
  • نشانی: تهران، خیابان یوسف آباد، خیابان وفاکیش توحیدی (بیست و سوم)، کوی ۲۳ شایان، پلاک ٢۶، درب سمت چپ، تک زنگ.
  • شماره تلگرام و واتس‌اپ کارشناس ۱: ۰۹۳۶۵۹۴۲۳۲۳ - لینک تلگرام کارشناس 1
  • شماره تلگرام و واتس‌اپ کارشناس ۲: ۰۹۳۶۵۹۴۲۲۴۵ - لینک تلگرام کارشناس 2
ورود / ثبت‌ نام سبد خرید علاقمندی ها گروه سنی تماس